33-ioji Adrijaus kelionė

Kaip gyvena Adrijus? 
 
Jis ką tik grįžo iš 33-iosios kelionės į Šveicariją, kur gydosi labai negailestingą, retą, Lietuvoje negydomą onkologinę ligą – akių retinoblastomą. Adrijui penkeri, o piktybinės ligos gydymas tęsiasi jau ketverius metus… Kiekvieną kartą labai nekantriai laukiame mamos Deimantės laiškų. Iš štai jos įspūdžiai iš paskutinės kelionės:
 
„Skrydžiai tiek į vieną, tiek į kitą pusę buvo sklandūs. Nors grįžtant atgal galvojome, kad teks pasilikti Lenkijos viešbutyje, nes lėktuvas buvo pilnutėlis…. Na, bet viskas baigėsi sėkmingai.
 
Ligoninėje šis kartas irgi buvo kitoks, nes Adrijaus akių apžiūra vyko be anestezijos. O tai reiškia, kad Adrijus užaugo ir gali ramiai pasėdėti prie aparatų, kantriai gydytojams rodydamas, kokį paveikslėlį mato iš tolimo atstumo. Rezultatas puikus, jokių pokyčių, kaip ir pastaraisiais kartais. Kita kelionė mūsų laukia vasario pabaigoje. 
 
Kalbant apskritai, Adrijui visai neblogai sekasi. Jis džiaugiasi darželiu, lanko daug būrelių. Pastaruoju metu puola ligos, tad tenka tempą šiek tiek pristabdyti, bet tikimės artimiausiu metu grįžti į ritmą“.
 
Neapsakomai džiaugiamės, kad Adrijus sėkmingai sveiksta. Ir visa tai tik Jūsų, geros valios žmonių, dėka, kurie ištiesia pagalbos ranką. 
 
Padėti Adrijui sveikti galite:
 
Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“
„Swedbank“, LT 77 7300 0101 4079 5625
Banko kodas 73000
SWIFT kodas HABALT22
 
Paypal: egle@mamuunija.lt
 
AČIŪ!