Jau vieneri metai, kai plačiai atvėrėme “Mamų Unijos šeimos namų” duris.

Jau praėjo vieneri metai, kuomet plačiai atvėrėme “Mamų Unijos šeimos namų” duris. Kad ir kokie visuomenėje sunkūs metai bebūtų, mes nesustojome augti, kad ir mažesniais žingsneliais nei norėjome, tačiau dėjome žingsnį po žingsnio, kad šiandieną vaikai turėtų galimybę gauti kineziterapeuto paslaugas, plaukioti baseine ar ragauti nuo pasodintų obelų nuskintus obuolius.
Suorganizavome ir pirmąją šeimų stovyklą, po kurios tikrai supratome, kaip stipriai šeimoms reikia būti drauge , pasikalbėti, bei pasidalinti vieni su kitais savo asmeninėmis patirtimis.
Ačiū miela bendruomene, kad esate drauge su mumis, ateinate ir padedate didelėmis įmonių komandomis ar pavieniais asmenimis, tiek fiziniais, tiek finansiniais resursais. Nuo kiekvieno Jūsų prisilietimo šeimos namai darosi vis jaukesni ir tampa panašūs į ramybės, bei gerumo oazę šeimoms.
O mes dar turime daug planų ateityje, kurti visą kompleksinę infrastruktūrą vaikams, bei šeimoms. Žinoma tam dar reikės didelių lėšų, bei darbo, bet tik drauge mes tai padarysime, nes šie namai yra mūsų visų gerumo namai.