Kviečiame visus į kalėdinę labdaros mugę!

Perku vaikui Vilnius2 e1448629059680

Mūsų fondas kartu su poilsio ir pramogų kompleksu „Vilnius Grand Resort“ pirmą kartą organizuoja Kalėdinę labdaros mugę. Jos metu dalis surinktų lėšų bus skirta sunkiai sergančių vaikų kalėdinėms svajonėms išpildyti. Renginys vyks poilsio ir pramogų komplekse „Vilnius Grand Resort“ Vilniuje, gruodžio 6 d., sekmadienį, nuo 11 val. iki 16 val.

„Organizuodami šią mugę įsitikinome, kokie svarbūs ir reikalingi yra geri darbai. Ypač vaikams, kuriems šios Kalėdos nebus tokios baltos ir džiugios, nes jie sunkiai serga. Todėl turėdami tikslą – išpildyti sergančių vaikų svajones – nusprendėme prisidėti, organizuodami turiningą Kalėdinę labdaros mugę“, – sakė „Vilnius Grand Resort“ generalinė direktorė Galina Jakimova. 

Anot jos, mugėje lauks šventiška atmosfera, skanus maistas, bus gausybė Lietuvos menininkų ir dizainerių darbų, kuriuos įsigijus dalis lėšų bus skiriama būtent vėžiu sergantiems vaikams ir jų svajonėms. 

„Esame laimingi, kad artėjant šv. Kalėdoms galime būti „Kalėdų seneliais“ su dideliais maišais, kuriuose telpa ne tik dovanos sergantiems vaikams, bet ir dėmesys bei nuoširdus atidumas jiems ir jų šeimoms. Labai gera pastebėti, kad šiemet itin aktyvūs yra verslo žmonės ir menininkai, kurie savo darbais, savo talentais nori dalintis ir nuoširdžiai tą daro“, – sakė paramos ir labdaros fondo vadovė Eglė Mėlinauskienė.

Kalėdinėje labdaros mugėje vyks Kalėdiniai vėlyvieji pusryčiai (angl. „Brunch“) su dainininke Juste Arlauskaite – Jazzu ir saksofonistu Gintaru Mockumi. Vėlyvųjų pusryčių metu bus platus šventinių patiekalų pasirinkimas, o vaikai bus sudominti šventiniais užsiėmimais: Kalėdinių sausainių dekoravimu ir piešiniais ant veido. Taip pat vyks nemokama paroda bei mugė „Vaikai padeda vaikams”. Joje vaikai iš 10 Vilniaus mokyklų ir vaikų darželių demonstruos savo piešinius ir darbelius, kuriuos norintieji galės įsigyti. 

Renginį vainikuos Kalėdinis aukcionas, kuriame bus kviečiama varžytis dėl puikių dovanų sau ir savo artimiesiems: 2-ejų skrydžio bilietų verslo klase į pasirinktą šalį su „Turkish Airlines” (daugiau informacijos – www.vilniusgrandresort.lt), „Vilnius Grand Homes“ kupono 7 naktų apgyvendinimui viename iš 4000 kurortų pasirinktinai bei daugybės meno dirbinių.

Dalis mugės, parodos bei aukciono metu gautų pajamų bus paaukotos paramos ir labdaros fondui „Mamų Unija“, kuris už surnktas lėšas išpildys Kalėdines vaikų svajones.