„Mamų unija“ 11-ąjį gimtadienį pasitiko džiugiai

1647 web

„Mamų unija“ 11-ąjį gimtadienį pasitiko džiugiai – kitą švęsti tikisi jau pabaigtuose Šeimų namuose

Vėžiu sergančių vaikų paramos fondas „Mamų unija“ švenčia 11-ąjį gimtadienį. Jį pasitiko fondą pasveikinti atskubėjusių šeimų ir savanorių apsuptyje, spragsint žvakutėms ant vardinio torto, skambant muzikai, linkėjimams ir padėkoms.

„Fondas, kaip ir žmogus – auga, bręsta, kuria planus, draugauja, myli, padeda kitiems. Mes džiaugiamės, kad visi šie metai mums padovanojo daug gerų žmonių, kurie padėjo padaryti stebuklus – padedame vėžio paliestiems vaikams ir jų šeimoms, baigiame įgyvendinti ambicingiausią ir daugiausia iki šiol pastangų reikalaujantį projektą – Šeimų namų statybas“, – neslėpdama susijaudinimo sako fondo įkūrėja Eglė Mėlinauskienė.

Pasak jos, per 11 metų, fondas padėjo daugybei vaikučių ir jų šeimoms, rūpinosi šeimų buitiniais ir dvasiniais dalykais, padėjo įsigyti vaistus, pasiekti gydymo vietas užsienyje.

„Vaikai ir jų tėveliai užaugino mus – mes kartu džiaugėmės ligoniukų sėkme ir drauge liūdėjome, kai šeimas ištikdavo nelaimės. Visi išgyvenimai pavertė mus tuo, kuo dabar esame – fondas siekia vis didesnių tikslų, nes noras padėti ir pagalbos poreikis tik auga. Mes stengiamės pateisinti šeimų lūkesčius ir suteikti joms kuo daugiau paslaugų. Žiūrime, ką šiose srityje yra nuveikę kitų šalių fondai ir sekame jų geriausiais pavyzdžiais“, – pasakoja E. Mėlinauskienė.

Šventėje dalyvavo šeimos, kurių vaikučiai serga onkologinėmis ligomis. Dvi šeimos atvyko pasidžiaugti, kad jų mažieji šeimos nariai pasveiko. Pasak jų, simboliška, kad fondas, kuris gimė prieš pat šv. Kalėdas, yra sukurtas pildyti vaikų svajones. Atvykę pasveikinti tėvai fondui linkėjo nestokoti jėgų ir nuoširdžiai dėkojo už suteiktą pagalbą.

„Fondas yra kupinas naujų minčių ir idėjų, todėl visada laukiame savanorių ir norinčių padėti. Šioje veikloje vietos atsiranda visiems, kurie nori dalintis gerumu. Su tokia vizija mes keliausime į kitus metus, padėsime šeimoms ir labai lauksime visų pirmojo Lietuvoje, už žmonių lėšas pastatyto centro – mūsų Šeimų namų atidaryme, kuris įvyks 2020 metų pradžioje“, – sako fondo prezidentė Eglė Mėlinauskienė.

Gimtadienio šventę „Mamų unijai“ suorganizavo restoranas „The Gallery“, muzika pasirūpino saksafonininkas Tomas Čiukauskas, nuotraukomis – Darius Kučys, linksmaisiais riešutais „Happy nuts“ vaišino Liuba Kemer, spaudos darbais džiugino – „SMILE print“ ir „Reklamos Injekcija“

Vėžiu sergančių vaikų paramos fondas „Mamų unija“ yra vienas didžiausių fondų šalyje padedančių vėžio paliestoms šeimoms.

1673 web

1629 web

1496 web2

1613 web

1493 web2

1484 web2

1566 web

1545 web

1458 web2

1455 web2

1532 web

1434 web2

1502 web

1425 web2

1429 web