McHappy Day akcijos finalas

,

„McHappy Day“ akciją pradėjome lapkričio mėnesį kartu su fondo draugais McDonald’s Lietuva ir visuomenės veikėjais. Šios akcijos tikslas – vaikus džiuginanti žaidimų aikštelė Mamų unijos Šeimos namuose. Mamų unijos tikslas – užtikrinti emocinę paramą sergantiems vėžiu vaikams ir jų mamoms. Kartu su McDonald’s norime suteikti džiaugsmo vaikams, kuris emociškai padės ir visai šeimai. Taigi – juokas iš tiesų gydo!

Mums vaikystė asocijuojuojasi su linksmu vaikų klegėjimu žaidimų aikštelėse, ir mes kartu norime suteikti šį džiaugsmą vaikams, kurie kovoja su vėžiu. „Iš vaikystės gimsta prisiminimai, kurie formuoja žmogų. Bet patirtys būna įvairios – vieni vaikai džiaugiasi ja nerūpestingai, kiti – kovoja su liga, kad tokią galėtų patirti. Vaikai, sergantys vėžiu, daugiausiai laiko praleidžia ligoninės palatose ir klinikų koridoriuose, kurie atima iš vaikų džiaugsmą. Mes – „Mamų unija“ – esame greta, kad džiaugsmą ir malonius prisiminimus suteiktumėme namus primenančioje aplinkoje“ – m inėjo fondo direktorė lapkričio mėnesį.

Birželio 1-ąją minime kalendorinės vasaros pradžią ir tarptautinę Vaikų gynimo dieną. Šiandien buvo puikiausia proga pasidžiaugti „McHappy Day“ akcijos rezultatais. Tradicinė labdaros akcija praėjusių metų rudenį organizuota jau 20-ąjį kartą, o šiemet „Mamų unijos Šeimos namuose“ jau galima pamatyti ir pasidžiaugti jos rezultatais – vaikų veiduose plačios šypsenos ir kuriami įsimintiniausi prisiminimai.

Plačiau apie akciją skaityti galite čia: https://bit.ly/mchappy-day-akcija

Už šypsenas vaikų veiduose!

McHappy Day akcijos finalas

Image 1 of 8