Palatų remontas

Vaikų onkohematologijos skyriuje Santariškėse iš viso yra 20 palatų, kuriose vienu metu gali gydytis 30-40 vaikų. Vidutiniškai vėžiu susirgę vaikai gydomi nuo pusės metų iki 2-3 metų. Todėl palatose jie praleidžia kone visą savo laiką – sveiksta, valgo, mokosi, žaidžia…

Tačiau palatų remontas ir langų keitimas onkohematologijos skyriuje Vilniuje buvo atliktas daugiau kaip prieš 10 metų, todėl akivaizdžiai matomos problemos: neergonomiškai išnaudotos erdvės, nesandarūs langai. Sergančių vaikų tėvai šaltuoju metų laiku yra priversti langus apklijuoti lipnia juostele; palatose ankšta – per didelis plotas paliktas voniai ir tualetui, per mažas – ligoniukų lovoms, asmeninei erdvei…

„ Ligoninė yra statyta dar sovietmečio laikais, aišku, šis tas buvo remontuota, integruota, tačiau keliaujant po pasaulį ir matant, kokiose ligoninėse gydomi pacientai, kilo ir mums mintis ieškoti rėmėjų, pagalbos, kad galėtume gerinti buitinę dalį.Tam, kad pacientui būtų komfortabilu, oras turi būti vėdinamas, palaikoma tam tikra temperatūra. Įsivaizduokite, kaip jaučiasi ligonis, kai per langą plieskia saulė, palatoje kokie 30 laipsnių šilumos, o jis dar karščiuoja. Tai jau net nėra medicininė pagalba“, – pasakojo Vaikų onkologijos skyriaus vedėja Sigita Stankevičienė.

Todėl mūsų fondas šią žiemą pradėjo vykdyti 3-jų palatų kapitalinį remontą Vaikų onkohematologijos skyriuje Santariškėse. Šių palatų remontui skyrėme lėšas, surinktas iš 2015 metų akcijos „Palata – nebūtinai balta!“ (35 600 eurų), organizacijos „Airijos lietuviams rūpi“ (13 078 eurų) , UAB „Rinvest“ (14 000 eurų) paramos bei privačių rėmėjų aukų.

Širdingą AČIŪ skiriame trims nuostabioms moterims – Akvilei, Agnei ir Sigitai, kurios savanoriškai rūpinasi, kad visi remonto darbai vyktų sklandžiai ir laiku.

Plačiau apie projektą. Skaityti

Rėmėjai. Atsisiųsti

Už nuotraukas dėkojame portalui 15min.lt ir Lukui Balandžiui.

 

Galerija

Akimirkos iš projekto
Paspaudę mygtuką, būsite nukreipti į Paysera, kur galėsite pasirinkti aukojimo būdą per savo banką, kreditinę kortelę ir kitais būdais.
Pasirinkite Jums patogiausią aukojimą būdą: Global Giving aukojimo sistema (mygtukas „Give now“) arba Paypal mokėjimo sistema (mygtukas „Paypal“).
swedbank
Siųskite žinutę su tekstu „VAIKAMS” arba skambinkite trumpuoju numeriu 1344, kaina - 5 eurai.
Auka telefonu
1344
Paramos ir labdaros fondas Mamų unija
Įmonės kodas 302288579
Swedbank, AB filialas Lietuvoje
Banko kodas 73000
Sąskaitos Nr. LT 77 7300 0101 4079 5625
SWIFT kodas HABALT22
Auka į sąskaitą
Bet kuriame Lietuvos banko skyriuje arba naudojantis e-bankininkyste galite sudaryti periodinės paramos sutartį.