Paramos dėžės „Eurovaistinėse“

 

Pirmą kartą Lietuvoje populiariausiose šalies vaistinėse galima padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Dviejose „Eurovaistinėse“ Vilniuje (Ozo g. 25, prekybos centras „Akropolis“) ir Kaune (Karaliaus Mindaugo pr. 49, prekybos centras „Akropolis“) galima padovanoti slaugos ir higienos priemonių onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Į specialias akcijos dėžes kviečiama paaukoti:

  • drėgnų servetėlių;
  • spalvotų pleistrų;
  • kūno prausiklių ir kremų;
  • skysto muilo;
  • šampūno;
  • įvairių dydžių sauskelnių;
  • vitaminų;
  • maisto papildų;
  • lūpų balzamų.

Sergantiems vaikams tinkamų produktų grupės vaistinėse žymimos specialiais karuliais. Per akcijos laikotarpį tikimasi surinkti bent pusmečiui reikiamų slaugos ir higienos priemonių.

„Vaiko onkologinės ligos gydymas – sunkus išbandymas visai šeimai. Todėl stengiamės palengvinti šių šeimų kelią per ligą. Kiekvieną savaitę nešame įvairių dydžių sauskelnes, drėgnas servetėles ir kitas higienos priemones į ligoninę. Į procedūrinį skyrių nuolatos perduodame spalvotų pleistrų, su kuriais vaikams ne tokie baisūs adatų dūriai. Higienos priemonių poreikis skyriuje – didžiulis, todėl džiaugiamės, jog prieškalėdiniu laikotarpiu trūkstamų priemonių ligoniukams lengvai galės paaukoti kiekvienas norintysis“ – sakė paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“ direktorė Eglė Mėlinauskienė.

Dėl onkologinės ligos gydymo padidėja slaugos ir higienos priemonių poreikis. Kai kuriems vaikams pasireiškia šalutinis chemoterapijos poveikis. Ankščiau sauskelnių pakuotės užtekdavo mėnesiui, o dabar, kai mažylį užklupo liga, visas sauskelnes sunaudojame per 4 dienas“ –  pasakoja onkologine liga sergančio berniuko mama.

„Mums svarbu, kad būdami taip arti klientų, galėtumėm ne tik jiems padėti kai reikia pagalbos susirgus ar norint jaustis gerai, bet ir suteikti galimybę padėti kitiems. Kiekvieną mėnesį „Eurovaistinėse“ visoje Lietuvoje fiksuojame daugiau nei pusantro milijono apsilankymų, esu tikra, kad tarp jų yra daug šią akciją palaikysiančių žmonių“, – sako „Eurovaistinė“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė.

Per metų ketvirtį sergančių vaikų slaugos ir higienos priemonėms skiriamos paramos vertė siekia apie 2000 eurų. „Mamų unija“ onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimoms jau suteikė daugiau 667 tūkst. eurų paramą.

 

Galerija

Akimirkos iš projekto
Paspaudę mygtuką, būsite nukreipti į Paysera, kur galėsite pasirinkti aukojimo būdą per savo banką, kreditinę kortelę ir kitais būdais.
Pasirinkite Jums patogiausią aukojimą būdą: Global Giving aukojimo sistema (mygtukas „Give now“) arba Paypal mokėjimo sistema (mygtukas „Paypal“).
swedbank
Siųskite žinutę su tekstu „VAIKAMS” arba skambinkite trumpuoju numeriu 1344, kaina - 5 eurai.
Auka telefonu
1344
Paramos ir labdaros fondas Mamų unija
Įmonės kodas 302288579
Swedbank, AB filialas Lietuvoje
Banko kodas 73000
Sąskaitos Nr. LT 77 7300 0101 4079 5625
SWIFT kodas HABALT22
Auka į sąskaitą
Bet kuriame Lietuvos banko skyriuje arba naudojantis e-bankininkyste galite sudaryti periodinės paramos sutartį.