„Pasikalbėkime“

,

Mano vardas Aušra. Esu viena iš Jūsų… kuriems gyvenimas skyrė sunkesnį kelią, vedantį per ilgą išbandymų labirintą, kuriame iššūkiai kiekviename žingsnyje. Kuo toliau eini, tuo jie sunkesni. Įveikti juos vienam pačiam – misija beveik neįmanoma. Tam reikia kito žmogaus, kuris padėtų atrasti atsakymus į begalybę nuolat kylančių klausimų: nepatogių, bauginančių, varančių į neviltį. Kuris transformuotų juos į suvokimą keičiančius, sprendimų ieškančius, tikslą gryninančius, nes būtent tikslo turėjimas yra išvedantis mus iš to siaubingo labirinto.

Liga buvo iš tų ypatingai atkaklių, retų, kurioms vaistai dar nesukurti. Gabrielė išėjo vieną ankstyvą liepos rytą, likus keliems mėnesiams iki 10 gimtadienio. Tą dieną Vilniuje buvo neįtikėtinai daug vaivorykščių, tarsi ženklas, kad sandora tarp žmogaus ir Dievo įvyko. Reikėjo beveik dešimties metų priimti tai, kas nutiko. Dabar, kai aplinkiniai didžiuojasi savo vaikų pasiekimais, aš didžiuojuosi Gabriele – tai stipriausias, kantriausias ir atkakliausias karys iš visų, kuriuos pažįstu. Ir dar ji neįtikėtinai brandus ir nuovokus žmogus, nes jai nereikėjo baigti aukštojo mokslo, įgyti ilgo gyvenimo patirties, kad suprastų, jog gyvenimo prasmė yra meilė savo artimui – beatodairiška, neegoistiška ir besąlygiška. Dar Gabrielė – mano geriausia mokytoja, nes tik jos dėka galiu matyti šviesą ten, kur jos, regis, negali būti. Reta motina yra palaiminta žinojimo, kad jos vaikas išėjo begalinėje meilėje, taikoje, ramybėje ir šviesoje, su šypsena lūpose. Aš tai žinau.

Šiek tiek užtrukau, ieškodama tinkamos formos, kaip galėčiau padėti Jums, tokiems pat, kaip aš ir mano šeima, patekusiems į tą iššūkių labirintą. Baigiau ICF mokyklą, koučingas – tai bendradarbiavimas, kur vienas žmogus pasišventęs dėl kito žmogaus sąmoningumo pokyčio. Dabar tai mano tikslas, manasis Ariadnės siūlas, įprasminantis Gabrielės pamokas man ir mano buvimą čia. Esu pasiruošusi būti Jūsų partneriu pokalbiuose, ieškant išėjimo iš labirinto – atsakymų į klausimus, kurie vis dar neatsakyti. Galime kalbėtis nuotoliu, galime susitikti gyvai. Visi pokalbiai griežtai konfidencialūs.

 

Jei norite ieškoti atsakymų kartu, atsiųskite SMS su tekstu: Mamų unija. Koučingas 2024 numeriu +37068474622.  Šios sesijos yra mano savanorystė ir dovana Mamų unijos bendruomenei.