Vasario 14 dienos data prieš du metus tapo ypatinga Martyno šeimai

Sveiki,

Vasario 14 dienos data prieš du metus tapo ypatinga mūsų šeimai, kadangi būtent šią dieną sužinojome, jog netrukus tapsime tėvais. Niekada gyvenime nebūtume galėję pagalvoti, jog po dviejų metų ją praleisime skrisdami į Šveicariją gydyti mūsų mažo stebuklėlio nuo baisios ligos.

Neapgavo bloga nuojauta kuri iki kelionės kamavo mus. Po apžiūros gydytojas patvirtino mūsų nuogąstavimus ir pasakė, jog mėnesio laiko tarpai tarp kelionių mums yra per ilgi.

Po apžiūros Prof. Munier pasakė, kad praėjusios kelionės gydymas nepadėjo. Atsinaujino ir atsirado daugiau auglių, kurie yra akies apačioje. Ankstesnio vizito metu jie buvo pastebėję apie 6-8 naujus auglius, o šį vizitą jau suskaičiavo apytiksliai 12-15. Augliai nepasiduoda gydymui, bet šį kartą profesorius skyrė daug didesnė dozę medikamentų ir tikisi, kad tai padės užmušti tuos darinius. Taip pat Prof. Munier turi planą, jei ir šis gydymas nepadės. Jis planuoja daryti operaciją ir implantuoti radioaktyvią plokštelę, kuri turėtų pagaliau įveikti ligą. Tai yra vienas iš paskutinių būdų norint nugalėti auglius.

Prisimename pirmą susitikima su Prof. Munier, mes jo paklausėme, kiek vidutiniškai vizitų turėtų pakakti, kad pavyktų suvaldyti auglių situaciją. Jis mums pasakė, kad 6 vizitų mūsų atveju turėtu užtekti. Ši kelionė mums jau buvo devintoji, bet apie gydymo pabaigą bijome net pasvajoti.

Vilties, jog įveiksime ligą tikrai yra, tačiau pati kelionė į pasveikimą yra labai sunki ir varginanti.

Šiuo metu Martynas jaučiasi gana gerai, tik akis stipriai patinusi ir skausminga. Vis saugome vaikutį kaip kiaušinuką, kad tik nesusirgtų mūsų mažylis, nes kitaip gali susijaukti akytės gydymo planai

Atgal, į Šveicariją, keliausime po poros savaičių ir būtinai pranešime kaip mums sekasi.