Atsakymai į Jums rūpimus klausimus

Ligoniukų svajonių sąrašas yra nuolat atnaujinamas, pildomas. Tad susisiekite el. pašto adresu info@mamuunija.lt ir suteiksime jums naujausią informaciją.

Pagal ligoninės ir sveikatos bei higienos reikalavimus, mes negalime dovanoti dėvėtų, ypač pliušinių žaislų, vaikams, kurie gydosi onkologines ligas. Kviestume jus susisiekti su kitomis organizacijomis, kurios padeda vaikams (kūdikių, vaikų globos namams ir kt.). Tokiu būdu, tikėtina, žaisliukai tikrai ras naujus šeimininkus.

Vaikus ligoninėje lanko ir jiems užsiėmimus organizuoja mūsų savanoriai kiekvieną savaitę. Deja, tačiau ne savanoriai su ligoniukais ateiti žaisti – negali. Tokios yra mūsų fondo ir ligoninės bendradarbiavimo taisyklės. Jeigu jūs norite pravesti, padovanoti užsiėmimą, tinkamą vaikams ir tėveliams, parašykite apie tai plačiau el. paštu info@mamuunija.lt ir mes su jumis suderinsime detales. Plačiau apie savanorystę>> 

Ligoninėje poreikis drabužiams nėra didelis. Tad kviečiame susisiekti el. paštu info@mamuunija.lt ir Jums bus atsakyta, ar šiuo metu reikalinga parama ligoniukams rūbeliais.

Paramos ir labdaros fondu „Mamų unija“ bendradarbiauja su UAB Prabangūs plaukai.

Atvežkite ir/ar atsiųskite savo plaukus šiuo adresu :

Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“

Prašiškių g. 47, Vanaginės k., Riešės sen., LT 14332 Vilniaus raj. sav.

 

Reikalavimai plaukams:

  • Natūralūs žmogaus plaukai;
  • Nedažyti plaukai;
  • Chemiškai netiesinti ir negarbanoti;
  • Plaukų ilgis nuo 30 cm;

Už Jūsų plaukus gauta auka, skiriama vaikų gydymui.

„Mamų Unijos šeimos namai“ teikia nemokamas apgyvendinimo paslaugas šeimoms, paliestoms vaiko onkologinės ligos. Šeimos namuose Jūsų laukia 11 įvairaus dydžio kambarių su vonios kambariais ir lauko terasomis (viename kambaryje apsistoti gali nuo 2 iki 5 asmenų). Įrengta erdvi virtuvė, valgomasis, vaikų žaidimų kambarys, biblioteka, poilsio zona. Namai pritaikyti neįgaliesiems.

„Mamų Unijos šeimos namų“ adresas – Prašiškių g. 47 , Vilniaus raj. (nuo Santariškių ligoninės nutolę 1,5-2 km.)

Registracija priimama telefonu +370 698 26183, +370 616 08650

Registracija ir kambarių raktų atsiėmimas I – V  8:00 – 16:00 val.

Esant sudėtingam ar nenuspėjamam vaiko ligos atvejui registracija galima pagal atskirą susitarimą. 

Jei nerandate atsakymo, parašykite mums: info@mamuunija.lt

Mamų unija naujienlaiškis

Paramos ir labdaros fondas "Mamų unija" kas ketvirtis informuoja žmones apie nuveiktus darbus ir iniciatyvas, kurių metu buvo renkamos aukos vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms.
Laiškai bus siunčiami tik aukščiau aprašytais tikslais, daugiau apie Jūsų duomenų tvarkymą sužinokite privatumo politikoje.