Informacija verslui

Kviečiame Jus bendradarbiauti – kartu vystyti projektus ir įgyvendinti iniciatyvas vardan onkologinėmis ligomis sergančių Lietuvos vaikų. Siūlome įvairius būdus, kuriais jūs galite padėti ligoniukams, taip stiprindami savo įmonės socialinę atsakomybę bei vidinę organizacijos kultūrą.

Pagalbos būdai:

 • Parama jūsų prekėmis ir/ar paslaugomis.
  Turime visus reikiamus dokumentus, kurie reikalingi Jūsų paramos įforminimui, taip pat sudarome paramos teikimo sutartis.
 • Finansinė parama sergančių vaikų gydymui.
  Galima periodiška (pavyzdžiui 1 kartą į mėnesį) ar vienkartinė parama. Taip jūs tapsite ilgalaikiu ligoniukų rėmėju arba padėsite įgyvendinti konkretų, svarbų tikslą. Papildoma nauda jums: komunikacija interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose, spaudoje, kt.
 • Su aktualijomis susieto marketingo kampanijos.
  (angl. cause related marketing), kuomet jūsų įmonės prekių ar paslaugų pardavimas susiejamas su lėšų rinkimu konkrečiam tikslui – onkologinėmis ligomis sergančių vaikų gydymui. Bendru sutarimu pasitvirtiname, kad tam tikra prekės / paslaugos kainos dalis būtų skiriama paramai. Papildoma nauda jums:  gaminama speciali akcijinė atributika: karuliai, kainų juostos, reklaminiai plakatai; komunikacija interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose, spaudoje, kt.
 • Aukų dėžutė.
  Prisidėkite prie paramos vėžiu sergantiems vaikams, pasistatydami mūsų fondo aukų rinkimo dėžutes.
 • Gerų darbų – švenčių tradicijos.
  Kurkite gerų darbų tradicijas jūsų kolektyve ir inicijuokite jūsų įmonės šventines dienas. Pavyzdžiui, kiekvienas paskutinis mėnesio penktadienis „Pyragų diena“, kuomet darbuotojai kepa ir vaišina kolektyvą pyragais, už gabalėlį pyrago prašydami paaukoti į gerų darbų skrynią, kurią įmonė kolektyvo vardu paaukoja sergantiems vaikams. Taip pat galima vietoje kasmetinių kalėdinių dovanų suruošti, įpakuoti ir skirti dovanas vėžiu sergantiems vaikams, arba kalėdinėms dovanoms skirtus pinigus paaukoti vaikų gydymui. Papildoma nauda jums: komunikacija interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose, spaudoje, kt.
 • Geri darbai padeda stiprinti komandą.
  Raginame jūsų kolektyvą organizuoti kūrybines dirbtuvėles – dekoruoti medinius žaislus ir lesyklėles. Šie rankų darbo suvenyrai yra originalūs, nes sukurti specialiai mūsų fondui. Jūs įsigyjate kūrybinį paketą – medinius žaislus ar lesyklėles, specialias priemones jiems dekoruoti ir kartu su kolegomis turite puikų laiką, padedantį stiprinti jūsų komandą. Visa suma už suvenyrus ir priemones skiriama vėžiu sergantiems vaikams. 
 • Savanorystės diena.
  Jūsų įmonės darbuotojai bent kartą per metus galėtų skirti dieną savanorystei mūsų fonde – padėti prekiauti fondo suvenyrais mugių, renginių metu ar surengti šventinę dieną sergantiems vaikams ligoninėje ir pan.
 • Atvirukai.
  Savo partneriams, klientams, kolegoms dovanokite originalius „Mamų unijos“ atvirukus. Visos lėšos už parduotus atvirukus skiriamos onkologinėmis ligomis sergančių vaikų gydymui ir slaugai. Paskatinkite savo įmonės darbuotojus jungtis prie šios iniciatyvos ir įsigyti bent po 1 atviruką. 
 • „Atokvėpio“ paslaugų dovanų kuponas.  Per 15 metų darbo patirties ir tampraus bendravimo su šeimomis, fondas išgrynino, kad vaikui susirgus vėžiu pagalba reikalinga visai šeimai. Kadangi dažnai vėžiu sergančio vaiko gydymas trunka vidutiniškai nuo kelių mėnesių iki kelių metų, neišvengiamai vienas iš tėvų netenka darbo. Dėl to šeimose prasideda begalė finansinių ir kitų problemų. Būnant ilgą laiką įtemptoje situacijoje emociškai kartu suserga ir kiti šeimos nariai (mama, tėtis ar net broliai, seserys). Matydamas didelį poreikį, fondas įkūrė Mamų unijos Šeimos namus, kuriuose teikiama kompleksinė pagalba visai šeimai, t.y apgyvendinimo paslaugos gydymo metu, papildomos reabilitacijos ir kineziterapijos paslaugos, kurių nedengia valstybė bei emocinė parama. Šiuo metu šios paslaugos šeimoms teikiamos nemokamai, dengiant kaštus iš fondo paraminių lėšų. Siekiama šias paslaugas pavesrti socialinio verslo modeliu, kad įkurtas paramos centras bei pastatas pats generuotų pajamas, kuriomis ir toliau būtų galima išlaikyti globojamas šeimas. Daugiau informacijos tel. +370 652 69680
 • Kiti projektai.
  Jūsų įmonė ar kiekvienas darbuotojas asmeniškai gali prisidėti prie įvairių mūsų fondo ir organizuojamų projektų. Plačiau
 • 1,2 proc. GPM parama.
  Kiekvienais metais iki gegužės 1 d. galima skirti 1,2 proc. GPM mūsų fondui. Paskatinkite savo įmonės darbuotojus skirti „Mamų unijai“ 1,2 % ir tokiu būdu padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Plačiau

Tai tik keli pagalbos ir bendradarbiavimo variantai. Esame atviri Jūsų idėjoms ir pasiūlymams.

Susisiekite su mumis el. paštu justina@mamuunija.lt

 

Galerija

Akimirkos iš projektų

Mūsų projektai

Prisijunkite prie mūsų

Post Thumbnail

Kiekvienas vaikas nusipelno būti laimingas!

Kiekvienas vaikas nusipelno būti laimingas! Todėl AB „Grigeo“ jungiasi prie „Mamų unijos“ ir siekia padovanoti šypsenas mažiesiems ligoniukams. Kalėdų proga savo…
Pasibaigęs
Post Thumbnail

NEPALEISKIME

„NEPALEISKIME“ – tai jautrus kūrybinis projektas, savo drąsia vizualine raiška siekiantis atkreipti dėmesį į kovos su onkologinėmis ligomis sunkumą, vaiko…
Pasibaigęs
Post Thumbnail

Paramos koncertas „Gyventi gera“

Vasario 22 dieną per LRT televiziją žiūrovai turės galimybę pamatyti pirmą kartą organizuojamą paramos fondo „Mamų unija“ koncertą „Gyventi gera“.…
Pasibaigęs
Mamų unija naujienlaiškis

Paramos ir labdaros fondas "Mamų unija" kas ketvirtis informuoja žmones apie nuveiktus darbus ir iniciatyvas, kurių metu buvo renkamos aukos vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms.
Laiškai bus siunčiami tik aukščiau aprašytais tikslais, daugiau apie Jūsų duomenų tvarkymą sužinokite privatumo politikoje.