Privatumo Politika

Paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“ priklausančioje www.mamuunija.lt svetainėje yra renkami ir valdomi Jūsų asmeniniai duomenys.

Ši Privatumo politika išaiškina, kaip www.mamuunija.lt naudoja Jūsų asmeninius duomenis bei pateikia priežastis Jūsų asmeninių duomenų rinkimui. Dėl to, prieš naršant www.mamuunija.lt svetainėje, perskaitykite šį dokumentą.

Mes užtikriname Jūsų asmeninių duomenų saugumą ir konfidencialumą.

 

Asmeniniai duomenys, kuriuos renkame

Kuomet naršote www.mamuunija.lt, automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie Jūsų įrenginį – naršyklė, IP adresas, laiko juosta ir Jūsų įrenginio slapukai. Taip pat renkame statistinius duomenis apie naršymą svetainėje: puslapiai, kuriuose apsilankote, produktai, kuriuos peržiūrite bei kita svetainės naršymo informacija. Šią automatiškai renkamą informaciją vadiname „Įrenginio informacija“. Taip pat, galime rinkti asmeninius duomenis, kuriuos Jūs mums suteikiate (vardas, pavardė, adresas, mokėjimo informacija ir t.t.)

Siekiant pagerinti lankymąsi mūsų interneto svetainėje mamuunija.lt, mes galime naudoti slapukus (angl. cookies) – nedidelės tekstinės informacijos dalelės, kurios automatiškai sukuriamos naršant svetainėje ir yra saugomos svetainės lankytojo kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje.

Slapukų surinkta informacija leidžia užtikrinti patogesnį naršymą mamuunija.lt svetainėje bei daugiau sužinoti apie mamuunija.lt svetainių lankytojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti tiek svetainę, tiek ir mamuunija.lt teikiamas paslaugas ar svetainėje pateikiamą informaciją. Bendrovė slapukų pagalba tvarko nuasmenintus asmens duomenis.

Jeigu svetainės lankytojas nesutinka, kad į jo kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, gali pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti/išjungti juos po vieną. Tačiau mamuunija.lt atkreipia dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo svetainėje spartą, apriboti tam tikrų svetainės funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės kai kurių puslapių. Išsamesnė informacija apie mamuunija.lt svetainėje naudojamus slapukus pateikta adresu All About Cookies arba Google Privacy Ads

 

Kodėl renkame Jūsų duomenis?

Jūsų duomenų saugumas mums yra ypatingai svarbus, dėl to renkame ir valdome tik būtiniausius Jūsų asmeninius duomenis, be kurių negalėtume užtikrinti sklandaus svetainės veikimo. Automatiškai renkami duomenys yra naudojami svetainės analitikoje. Tačiau užtikriname, kad statistinėje informacijoje neįmanoma atpažinti konkrečių vartotojų tapatybės.

Galite apsilankyti mūsų svetainėje, nesuteikdami jokios informacijos, kuria būtų galima identifikuoti Jūsų asmens tapatybę. Tačiau, jeigu norėsite pasinaudoti mūsų svetainės funkcijomis (įsigyti prekes), norėsite gauti mūsų naujienlaiškį, užpildote savanorio (-ės) anketą arba užpildysite mūsų kontaktinę formą, tuomet taip galite suteikti mums savo asmeninių duomenų: el. pašto adresą, vardą, pavardę, gyvenamosios vietos informaciją, telefono numerį. Turite pasirinkimą nesuteikti mums savo asmeninių duomenų, tačiau tokiu atveju negalėsite naudotis dauguma svetainės teikiamų funkcijų. Svetainės lankytojai, nežinantys, kokią informaciją privalome rinkti, gali susisiekti su mumis el. paštu info@mamuunija.lt

Sutikus gauti naujienlaiškį elektroniniu paštu, norėdami identifikuoti ar siunčiama informacija Jums aktuali renkame statistinius duomenis (ar naujienlaiškį perskaitėte, kada ir kiek kartų jį perskaitėte, ar persiuntėte naujienlaiškį kitiems). Atsisakyti naujienlaiškių galite bet kuriuo metu paspaudę mygtuką naujienlaiškio apačioje „Atsisakyti naujienlaiškio“ arba susisiekę su mumis žemiau nurodytais kontaktais. Registruodamiesi naujienlaiškiams arba pildydami savanorio (-ės) anketą Jūs patvirtinate, kad Jūsų nurodyti asmens duomenys yra tikslūs ir teisingi, ir Jūs esate ne jaunesni kaip 16 metų amžiaus.

Atliekant aukojimą yra saugomi Jūsų duomenys: vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, auka. Aukojimai, apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.

 

Jūsų teisės

Jeigu esate Europos gyventojas, Jūs turite įvairių teisių, susijusių su Jūsų asmens duomenų apsauga:

  • Teisė būti informuotam.
  • Teisė gauti savo informaciją, kurią mes tvarkome.
  • Teisė taisyti netikslią ar neteisingą informaciją apie jus.
  • Teisė ištrinti visus duomenis apie jus.
  • Teisė apriboti duomenų tvarkymą.
  • Teisė perkelti visus surinktus duomenis apie jus kitam valdytojui.
  • Teisė paprieštarauti asmens duomenų tvarkymui.
  • Teisės, susijusios su automatinių duomenų valdymu.

Jeigu norite daugiau informacijos, susisiekite su mumis pasinaudoję žemiau pateikta kontaktine informacija.

Perspėjame, kad valdome Europos gyventojų asmeninius duomenis, norėdami išpildyti Jūsų užsakymus arba kitaip įgyvendinti tikslus, išvardytus dokumento pradžioje.

 

Duomenų apsauga

Jūsų asmeninių duomenų apsaugai pasitelkiame aukščiausios kokybės serverius, kuriuos gali pasiekti tik įgalioti asmenys. Mes reguliariai stebime savo sistemas, norėdami nustatyti, ar nėra kokių nors pažeidžiamų vietų ar kibernetinių atakų, kurių metu galėtų nukentėti Jūsų asmeniniai duomenys. Nepaisant to, negarantuojame absoliutaus Jūsų asmeninių duomenų saugumo.

 

Duomenų atskleidimas

Įstatymo numatyta tvarka pasiliekame teisę atskleisti Jūsų asmeninius duomenis, jei reikėtų apginti savo teises, savo ir aplinkinių saugumą, ištirti nusikaltimą arba atsakyti į vyriausybės prašymą atskleisti Jūsų asmeninius duomenis.

 

Kontaktinė informacija

Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie šią privatumo politiką arba apie Jūsų asmeninius duomenis, kreipkitės į mus el. paštu info@mamuunija.lt