Tapkite nuolatiniais MAMŲ UNIJOS rėmėjais!

Dabar Jūs galite paskirti kasmėnesinę sumą – nuolatinė mėnesinė Jūsų auka. Kuomet pasirinkta paramos suma automatiškai nuskaičiuojama nuo asmeninės Jūsų banko sąskaitos. Prisidėdami 1 EUR ar daugiau, Jūs galite padėti vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms.

Bet kuriame banko skyriuje arba naudojantis e-bankininkyste galite sudaryti periodinės paramos sutartį.

Instrukcijas, kaip sudaryti periodinį mokėjimą, galite rasti čia:

Pildydami BŪTINAI nurodykite “Mamų unijos” rekvizitus:
pavadinimas: Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“
įmonės kodas: 302288579
sąskaita: LT 77 7300 0101 4079 5625
bankas: „Swedbank“, AB
mokėjimo paskirtis: periodinė parama

NEPAMIRŠKITE pasirinkti paramos trukmę, pavedimo periodiškumą ir aukojamą sumą (pvz., 2019-02-01 – 2020-09-01; kiekvieną mėnesį, 10 EUR).

Jei šiame sąraše nėra jūsų banko, susisiekite su savo banko konsultantu ir paprašykite, kad jums padėtų sudaryti periodinį mokėjimą.

——————————————————————————————————————————————————————————————-

Labdaros ir paramos fondas „Mamų Unija“ jau virš 10 metų padeda vėžiu sergantiems vaikams ir jų šeimoms visoje Lietuvoje. Nuolat vykdome įvairius socialinius projektus, akcijas, organizuojame renginius, kurie padeda surinkti lėšų vaikų gydymui. Taip pat bendradarbiaujame su ligoninėmis, perkame nekompensuojamus vaistus, padengiame nekompensuojamų tyrimų išlaidas, apmokame sergančių vaikų gydymą užsienyje, suteikiame sergantiems vaikams slaugos priemones. Organizuojame terapinius-kūrybinius užsiėmimus vėžiu sergantiems vaikams ir jų tėveliams ligoninėse, rengiame šventinius renginius, susitikimus, temines popietes; pildome sergančių vaikų svajones; padedame tėvams ar globėjams gauti kvalifikuotų specialistų pagalbą, sužinoti būtiną informaciją apie gydymo, reabilitacijos galimybes, terapijos priemones. O svarbiausia keičiame ir formuojame tolerantišką visuomenės požiūrį į sergančius vėžiu vaikus ir juos auginančias šeimas, puoselėjame pagalbos silpnesniam tradicijas Lietuvoje.

„Mamų unija“ inicijavo projektą „MAMŲ UNIJOS NAMAI“. Tai reabilitacijos ir informacijos centras sunkiai sergantiems vaikams ir jų artimiesiems, kuris kurs saugią, jaukią, sveikti padedančią aplinką visai sergančio vaiko šeimai. Daugiau apie projektą Mamu-Unija-Seimos-namai2.mp4