126 tūkst. Litų parama iš Amerikos lietuvių

Mielieji,

pagaliau galime paskelbti taip ilgai lauktą žinią apie labdaros renginį „Vilties aitvarai“, įvykusį Čikagoje kovo 15 d., skirtą„Sergančio vaiko šeimos Namučių“ projektui paremti ir rezultatu pranokusį visų lūkesčius. Ilgo, pasiaukojančio, kruopštaus paprastų žmonių darbo dėka surinkta 126 tūkst. litų.

Nuoširdžiausias AČIŪ organizaciniam komitetui Čikagoje: Editai, Vaivai, Aistei, Beatai, Giedrei, Rūtai, Julijai, Linai, Kamilei, Vilmai, Ingai Sapa, Sandrai, Austei, Renatai, subūrusioms ir uždegusioms dosnius žmones abipus Atlanto bendram dideliam tikslui – padėti silpniausiems.

Šių moterų pusės metų nepailstantis neatlygintinas darbas sujaudino daugybę Amerikos lietuvių. Renginyje dalyvavę 480 svečių nuoširdžiai aukojo sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams.

Širdingai dėkojame Lietuvos respublikos generaliniam konsului Čikagoje Marijui Gudynui už renginio globą, šiltą priėmimą ir nuoširdų sveikinimą.

Siunčiame nuoširdžius padėkos žodžius Jungtinių Amerikos Valstijų senatoriui Ričardui J. Durbinui už jautrų sveikinimą ir projekto palaikymą, Pasaulio lietuvių bendruomenės advokatui A.Rimui Domanskiui ir jo komandai už teisinę pagalbą.

Taip pat nuoširdžiai dėkojame labdaros koncerto atlikėjams ir Aido Reklio grupės ledo šou, Rasai ir Juozui aukciono vedantiesiems, Rasai ir Ryčiui už filmuotą medžiagą padovanojusiems savo talentą bei brangų laiką.

Nuoširdžią padėką norime išreikšti daugybei Lietuvos bei Amerikos menininkų, žymių atlikėjų, rašytojų, sportininkų, verslininkų skyrusių labdaros aukcionui brangias dovanas, vaišinusiems svečius gardžiu maistu bei gėrimais.

Dėkojame Čikagos lietuvių centrui už patalpas renginiui, daugybei savanorių talkinusių renginio metu.

Nuoširdžiai dėkojame visiems geros širdies aukotojams ir visiems bet kokiu būdu prisidėjusiems, kad sergančių vaikų šeimos Lietuvoje turėtų Namučius, kuriuose bus gera sveikti ir bendrauti.

Šiuo metu Šeimos Namučiams Lietuvoje pastatyti jau yra sukaupta daugiau kaip 330 tūkst. lt. Visi norintys prisidėti gali paaukoti portale www.aukok.lt

Daugiau apie labdaros vakarą „Vilties aitvarai“: Portale 15min.lt

Daugiau apie Šeimos Namučius>>

Pranešimas žiniasklaidai

Fotogalerijos: portale 15min.lt ir Facebook profilyje