Mūsų fondo veikla

2008 m. fondą įsteigė fotomenininkė Eglė Mėlinauskienė. Šiuo metu Eglė yra fondo prezidentė. Prie veiklos jungiasi ir būrys savanorių. Eglė irgi perėjo šios ligos kelią, todėl puikiai žino, jog vaikui toks išbandymas yra gerokai per sunkus.

Mes esame, kad padėtume

Rūpinamės kiekvienu Lietuvos vaiku, susirgusiu onkologine liga

Bendradarbiavimas su ligoninėmis

Bendradarbiaujame su Vaikų onkohematologijos skyriais Vilniaus Universiteto Santariškių vaikų ligoninėje ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose, Vaikų ligoninės reabilitacijos skyriumi Druskininkų „Saulutė“ – geriname šių įstaigų mikroklimatą, perkame trūkstamą įrangą, organizuojame ir finansuojame onkopsichologijos mokymus personalui.

Finansinė pagalba

Perkame nekompensuojamus vaistus, padengiame nekompensuojamų tyrimų išlaidas, apmokame sergančių vaikų gydymą užsienyje, suteikiame sergantiems vaikams slaugos priemones (pleistriukus, sauskelnes, drėgnas servetėles, šampūnus, aliejus ir kt.).

Pagalba tėvams ir vaikams ligoninėje

Organizuojame terapinius-kūrybinius užsiėmimus vėžiu sergantiems vaikams ir jų tėveliams ligoninėse, rengiame šventinius renginius, susitikimus, temines popietes; pildome sergančių vaikų svajones; padedame tėvams ar globėjams gauti kvalifikuotų specialistų pagalbą, sužinoti būtiną informaciją apie gydymo, reabilitacijos galimybes, terapijos priemones ir pan.

Keičiame visuomenės požiūrį

Formuojame tolerantišką visuomenės požiūrį į sergančius vėžiu vaikus ir juos auginančias šeimas, puoselėjame pagalbos silpnesniam tradicijas Lietuvoje, organizuojame viešas socialines akcijas. Nuo 2009 m. fondas suteikė paramos už daugiau kaip 667 tūkst. eurų.

Mūsų projektai

Prisijunkite prie mūsų

Post Thumbnail

„Mamų unija“ ir „Maxima“ kviečia padėti sergantiems vaikams – tereikia nusipirkti medaus guminukų

Visame pasaulyje rugsėjis minimas kaip vaikų vėžio arba auksinio kaspino mėnuo. Iki spalio vidurio didžiosiose „Maximose“ visoje Lietuvoje įsigyjant „Brolių…
Vyksta
Post Thumbnail

Talutti Konkursas – renkame vaikų receptą!

Mmmmm pica… Tąsaus sūrio, su mėsyte ir gardžiu padažu. Apie kokią picą svajoja vaikai? Kviečiame mažuosius kovotojus ir pasveikusius herojus…
Vyksta
Post Thumbnail

McHappy Day akcijos finalas

„McHappy Day“ akciją pradėjome lapkričio mėnesį kartu su fondo draugais McDonald’s Lietuva ir visuomenės veikėjais. Šios akcijos tikslas – vaikus…
Pasibaigęs

Kaip galite padėti

Yra daug būdų padėti, nelikite abejingi!

Paaukokite pinigų

Jūsų piniginės aukos yra labai reikalingos. Prisidėkite, kad vėžiu sergantiems vaikams sveiki būtų lengviau.

Tapkite savanoriu

Didžiuojamės mūsų savanoriais, kurie skiria savo rūpestį, pagalbą, laiką, meilę ir šilumą mažiesiems ligoniukams.

Remkite projektus

Kviečiame tapti mūsų mecenatais ir ilgalaikiais partneriais. Jūsų gerumas sugrįš su kaupu.

Bendraukime

Sekite mus socialiniuose tinkluose.

       

Mamų unijos naujienlaiškis

Kiekvieną mėnesį su prenumeratoriais dalinamės naujienomis bei suteiktos paramos ataskaitomis.

Krepšelis Pašalinta. Atšaukti
  • Krepšelyje prekių nėra.