32-oji Gustuko kelionė

Įkopėme į 2024-uosius su viltimi, kad šie metai bus kur kas dosnesni sveikatos ir vilties tiems, kuriems jos labai labai reikia.  Gustukas praėjusius metus užbaigė jau 32-ąja kelione į Šveicariją, kur gydosi akies vėžį. Dalinamės labai pozityviu ir šiltu mamos Ugnės laišku:
 
„Besibaigiančių metų paskutiniuosius dienų puslapius užverčiame su šventinėmis žiniomis – 32-ojo Gusto akyčių gydomojo vizito/patikros rezultatas – pasiektas 5-erių mėnesių geltonųjų dėmių viduje esančių navikinių masės židinių ramybės periodas, naujų židinių nefiksuota, atsigavimas po narkozės sklandus. 
 
Nesinori prisiminti besibaigiančių metų patirčių, raustis prisiminimuose (nes visi pergyvenimai palieka žymę(-es) ir atmintyje, ir širdyje), norisi tik sustabdyti nuolatinį skubėjimą ir bėgimą. Taip gera, kad bėgant metams, kaip vaikas, dar stipriau išmokau girdėti barbenančio į stiklą lietaus kapsėjimą, matyti krintančių snaigių žavesį, net ir debesuotą dieną besiskverbiančius saulės šypsnius, žavėtis ir mėgautis.
 
Turbūt teisingi kažkada pasakyti žodžiai, kad pati sunkiausia mūsų gyvenimo mįslė – liga (nes niekas nežino, kada ji nuslops, o kuomet sugrįš su trenksmu), didžiausias mūsų turtas – vaikai, o pati didžiausia laimė – sveikata. Norisi, kad visiems į Jūsų namus ir širdis besibeldžiantys angelai dovanotų sveikatą, o Jūsų širdys šypsotųsi.
 
Nuoširdžiai DĖKOJAME, už Jūsų nuolatinį geranorišką palaikymą ir neblėstančią širdžių meilę“.
 
O mes siunčiame Gustukui ir jo šeimai daug daug meilės! Viskas bus gerai.
 
Ačiū visiems, kurie prisidės prie mažylio gydymo.
 
Aukojant į sąskaitą:
Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“
SEB bankas: LT 61 7044 0600 0696 0787
SWIFT kodas: CBVILT2X
Paskirtis: Gustuko gydymui
 
Aukojant per paypal sistemą:
egle@mamuunija.lt