Adomėlis pasveiko

Adomelis 1024x519

Kasdien prisiliesdami prie sergančių vaikų istorijų išgyvename kartu kiekvieną jų nesėkmę ar sėkmę kaip savo. Todėl, nuolatos norime dalintis su Jumis viskuo: kaip sekasi vaikams, ką veikiame drauge, kaip sekasi mums dirbti ir ką esame nuveikę Jūsų pasitikėjimo ir mūsų pastangų dėka.

Šiandiena yra ta diena, kai norisi verkti iš laimės, šokinėti iš džiaugsmo ir dalintis su Jumis nuostabiausia žinute. Turbūt visi stebite ir su nekantrumu kaskart laukiate žinių apie mūsų Šveicarijos klinikose besigydančius berniukus Adomėlį ir Gabrielių.

Rašyti daug nereikia, tiesiog paskaitykite Adomėlio mamos laišką: 

„Štai ir sulaukėm ilgai lauktos kelionės į Šveicariją, kurios metu išgirdom tik geras naujienas ir kad tai mūsų paskutinė kelionė. Ši apžiūra niekuom neišsiskyrė nuo buvusiųjų – narkozė, apžiūra, susitikimas su okulistais ir regos aštrumo testas. Apžiūra truko labai trumpai. Gydytojo išvada – akytėse ramu, augliai neaktyvūs, viskas stabilu. Per susitikimą su okulistais vėl buvo žiūrimas kairės ir dešinės akyčių stiprumas. Adomas nustebino net pačius gydytojus, su kairiąja akyte išvardino visus paveiksliukus, kurie buvo paskutinėje eilutėje, o su dešine reagavo į nukreipamą šviesos spindulį. Šiuo metu darželyje Adomui atlieka kaires akies dengimus, taip stiprindami dešinę akį, jau po mėnesio atliekamų pratimų gydytojai įžvelgė pagerėjimą. Kontroles ir toliau tęsime, tik jos bus žymiai arčiau – Vilniaus Santariškių ligoninėje. Esame laimingi ir norime nuoširdų AČIŪ pasakyti visai „Mamų unijos“ komandai, kad išgirdo mūsų pagalbos šauksmą ir sutiko padėti. Taip pat visiems jums, mielieji, nes tik jūsų visų dėka mes turėjome galimybę gydytis Vokietijos ir Šveicarijos klinikose. Jei ne jūsų visų tikėjimas ir pagalba, šiai dienai nebūtume turėję tokių rezultatų. Visus apkabinam ir sveikinam su artėjančiom Šv. Velykom. Adomas su šeima“ 

Per du metus Adomėlio gydymui esame skyrę 95 178.90 Lt.
Matome didžiausią prasmę ir pasiryžimą dirbti vardan mūsų ligoniukų.

Ačiū, mielieji, kad mums padedate, pasitikite ir palaikote.