Airijos lietuvių lapdaros vakarienė

Spalio 11-ąją, šeštadienį, Airijoje buvo surengtas kilnus labdaros vakaras. Daugiau nei 100 Airijos lietuvių atvyko į labdaros vakarienę Dublino „Hilton“ viešbutyje, norėdami pasidalinti savo širdžių gerumu, dosnumu, tikėjimu ir viltimi su sunkiai sergančiais vaikais Lietuvoje.

Viena vakaro dalyvė sakė: „Mes tik vienu turtingi šioj žemėj – gerumu išdalintu kitiems“. Šią mintį nuostabiai iliustruoja labdaros vakaro gerumo vaisiai – gerieji žmonės iš Airijos onkoligoniukų gydymui paaukojo 4436 eurus, su meile ir viltimi rašė linkėjimus ir atnešė daug žaisliukų, kurie bus išsiųsti į Lietuvą.

Dėkojame visiems, skyrusiems dalelę savęs mažiesiems ligoniukams.Ypatingas ačiū šios labdaros vakarienės iniciatorei Ritai Mockei, kuri suvienijo ir subūrė tiek daug geraširdžių žmonių. Dėkojame ir kitiems organizatoriams, kurie savanoriškai ir su meile dirbo, prisidėdami prie šio gražaus renginio. Ačiū kiekvienam vakaro svečiui ir rėmėjams. Tikime, kad ši vakarienė – tai didelės ir gražios draugystės su Airijos lietuviais pradžia.

Plačiau apie renginį  » 

Renginio akimirkos » 

Airijos lietuviams rūpi  »