Ajus (1m. 6mėn.) – vienas mažiausių mūsų globojamų vaikų

Ajus (1m. 6mėn.) – vienas mažiausių mūsų globojamų vaikų. Mažylis dar nėra regėjęs tėvelių veidų, mamą ir tėtį pažįsta tik iš balsų, kvapo.

Šiuo metu Ajui padeda sveikti Šveicarijos Lozanoje esančių klinikų medikai. Ajus jau 8 kartus su tėveliais skrido į Šveicariją. Berniukui taikytas gydymas ir atliktos dvi ragenos persodinimo operacijos.

Deja, kol kas jos nebuvo sėkmingos, nes mažo vaiko organizmas stipriai priešinasi svetimkūniui.

Dalinamės Ajaus mamos laišku su padėka medikams ir geriems žmonėms:

„Sveiki mielieji,

Rašome po ilgo laiko, nes naujienų nelabai turėjome ir su nekantrumu laukėm kol nurims pasaulyje virusas ir saugiai galėtume keliauti į Šveicariją, deja kol gavome vizitą viskas vėl atsinaujino.

Svarbu, kad Kauno Akių Klinikos gydytojai mus visada prižiūrėjo. Didžiulis ačiū jiems.

Šį kartą keliavome nežinodami ką daktarai nuspręs, dėl tolimesnio gydymo. Su baime kiekvieną kartą eini, kad tik nepasakytų, kad viskas tuom ir pasibaigs, nes ir paskutinioji persodinta ragena neprigijo. Ačiū Dievuliui, kad nuspręsta laukti vėl tinkančios Ajukui donorinės ragenos. Mūsų kelias link didžiausios gyvenime svajonės tęsiasi.

Ačiū visiems, kurie nepamiršta mūsų, tikiuosi sugrįžti su geromis naujienomis. Mylim Jus visus. Ajuko tėveliai“

Gerų žmonių ir profesionalių medikų pagalbos dėka Ajus su tėveliais tikisi, kad jiems pasiseks ir mažylis išvys mamos ir tėčio veidus, pažins dangų ir visas vaikiško gyvenimo spalvas.