Bendradarbiavimas su „daiktams.lt“

Pirmasis Lietuvoje daiktų saugojimo centras „Daiktams.lt“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su mūsų fondu. Tai labai padės mūsų plačiai vystomoje veikloje.

„Esame visuomenės dalis, todėl turime ne tik savo darbus dirbti, bet žvelgti gerokai plačiau – drauge spręsti ir opiausias socialines problemas. Kai į mus kreipėsi su sunkiai sergančiais vaikais dirbanti „Mamų unija“ – nutarėme reaguoti aktyviai ir padėti jiems“,– teigia „Daiktams.lt“ direktorius Justinas Murauskas.

Anot jo, galvoti apie atsakingą verslą reikia nuo pat įkūrimo, nes verslas skirtas ne tik kurti grąžą akcininkams, bet ir savo atsakinga veikla prisidėti prie visuomenės gerovės.

„Esame aktyviai veikiantis fondas – palaikome tvirtus ryšius su visuomene, su socialiai atsakingu verslu, nuolat bendraujame ir su užsienio lietuviais, kurie itin noriai padeda ligoniukams. Deja, turint ribotas galimybes, atsirado nedidelio ploto patalpų poreikis, kuriose galėtume laikyti užsiėmimams skirtas įvairias medžiagas bei reikmenis, gaunamas didesnės apimties slaugos priemonių paramos siuntas. Todėl džiaugiamės radę „Daiktams.lt“, kurie turi saugias, patogias ir gerą privažiavimą turinčias patalpas“, – sakė fondo direktorė Eglė Mėlinauskienė.

Dėkojame už draugystę!