Jau labai laukėme žinių iš Martyno ir jo tėvelių

Pačią tamsiausią, bet širdyse daugiausiai šviesos talpinantį laiką ir naują savaitę pradėsime pasakojimais apie vaikus – mūsų herojus, ištvėrusius ilgą gydymą, skausmingas procedūras ir vis besišypsančius pasauliui ir žmonėms.

Jau labai laukėme žinių iš Martyno ir jo tėvelių. Martynas ištvermingai kas mėnesį įveikia sunkias keliones į Šveicarijoje Lozanos mieste esančias klinikas. Čia berniukas gydosi retą onkologinę ligą – retinoblastomą (akies piktybinis navikas).

Dalijamės Martyno mamos paskutinės kelionės ir gydymo rezultatais:

„Pasakojimą pradėsiu aprašydama lapkričio mėnesį vykusią kelionę. Prieš skrydį buvo atšaukti visi mūsų lėktuvai t.y. į Šveicariją ir atgal. Teko skubiai ieškoti kitų.

Pačios naujienos taip pat buvo prastos. Mikronų lygmenyje vėl pastebėtas aktyvumas. Profesorius liepė atvykti po trijų savaičių, galimam radioaktyvios plokštelės implantavimui. Žinoma, nebuvome tikri ar ji tikrai bus reikalinga. Buvo atliktos krioterapijos, lazerio ir kontrasto procedūros.

Sekantis vizitas buvo paskirtas gruodį, po dviejų savaičių. Gruodžio mėnesį beveik visi laikai klinikoje buvo užimti, tad teko keliauti atgal po dviejų svaičių, o ne trijų.

Gruodžio mėnesio skrydžiai praėjo sklandžiai. Po apžiūros sužinojome, kad aktyvumo nėra ir gydymas kol kas veikia. Nesu tikra, ar tikrai gydymas suveikė, ar tiesiog atvykome per anksti, kad galėtume daryti išvadas. Šį kartą Martynui profilaktiškai taikyta krioterapija. Sekanti kelionė numatoma po mėnesio. Smagu, kad šventiniu laikotarpiu būsime Lietuvoje. Taip pat galime jaustis ramesni, nes apžiūrą spėjome atlikti iki švenčių.

Šiuo metu Martynas jaučiasi gerai, laukia Kalėdų senelio ir siunčia Jums daug linkėjimų ir apkabinimų “

Martynuk, mes linkime Tau smagių Kalėdų džiaugsmų namuose. Tegul stebuklus dalijanti Kalėdų naktis atneša Tau pilną maišą sveikatos, ramybę ir viltį Tavo tėveliams!

Nuoširdžiausiai dėkojame visiems geradariams, kurių paramos dėka Martynas turi galimybę gydytis geriausiose Europos klinikose.