Kaip gyvena „Pasakų namučiai“ po knygų mugės?

7 320 litų – toks Knygų mugės rezultatas, kurioje dalyvavome pirmą kartą ir pristatėme nuostabų savo kūrinį – pasakų knygą „Pasakų Namučiai“.

Knygelė sulaukė gražių ir šiltų mugės lankytojų žodžių, todėl į mažųjų skaitytojų namus iškeliavo daugybė „Pasakų namučių“. Tikime, kad daugelyje šeimų prieš miegą vaikai klausosi pasakų apie skraidantį meškiuką, zuikį gurmaną, ežius ne ežius ir kitus nepaprastus herojus.

Dėkojame visiems lankytojams, įsigijusiems knygelę ir prisidėjusiems prie „Onkologine liga sergančio vaiko šeimos namučių“ sukūrimo.

Sakome išskirtinį „ačiū“ knygelės pasakų autoriams ir iliustratoriams: Rimvidui Stankevičiui, Ingai Kliučininkei, Aistei Kameneckei, Marijai Smirnovaitei, Unei Kaunaitei, Gerdai Žemaitytei, Andrai Kavaliauskaitei, Darijai Čiuželytei, Boženai Gaidamovič, Benui Bėrantui, Monikai Puzauskaitei, Laurai Ragaišytei, Mildai Matulevičiūtei, Mindaugui Tendziagolskiui, Giedrei Bardzilauskei, Nijolei Kepenienei, Le-Za donski, Artur Širin, Justinai Norkutei-Širin, Urtei Uliūnei, Vytautui Lukaševičiui.

Šiltą padėką siunčiame knygelės kalbos redaktorei Marijai Raižytei-Stanionienei ir maketuotojai Vilijai Kvieskaitei.

Nuoširdų AČIŪ tariame būriui mūsų draugų ir rėmėjų, be kurių šios knygelės nebūtų:

 • UAB „Spektramed“, UAB „Sweco Lietuva“, UAB „DPD Lietuva“, ERGO draudimo grupei ir Vilniaus Regiono KreditoUnijai – už finansinę paramą knygelei išleisti.
 • UAB „Papyrus Lietuva“ – už padovanotą popierių knygelės spaudai.
 • UAB „BALTO print“ – už knygelės atspausdinimą.
 • Lietuvos parodų ir kongresų centrui „Litexpo“ – už suteiktą galimybę nemokamai dalyvauti Knygų mugėje.
 • UAB „Pakuotės centras“- už maišelius knygelėms.
 •  UAB „DUV“ už „Mamų unijos“ stendą papuošusių tentų gamybą.
 • Lietuvos edukologijos universiteto leidyklai „Edukologija“ už atspausdintus atvirlaiškius su knygos „Pasakų namučiai“ iliustracijomis.
 • UAB „Spaudos idėjos“- už spaudą ant marškinėlių.
 • UAB „Trėlė“ – už padovanotus šiluma spinduliuojančius marškinėlius mūsų savanoriams.
 • UAB „Duguva“ – už spalvingus skirtukus visoms knygoms „Pasakų namučiai“.
 • Keramikei Agnei Miliauskaitei-Tulabienei už ryškiąsias uogeles knygelių skirtukams.
 • UAB „Burtė“ už smagiuosius vilko ir meškino kostiumus.


Dėkojame Knygų mugėje talkinusiems nenuilstantiems mūsų savanoriams:
Didžiulis ačiū RIMVIDUI – už pagalbą per VISAS mugės dienas, neblėstantį entuziazmą ir magnetizmą, pritraukiant žmones. AČIŪ Ingai Milevičiūtei už pagalbą penktadienio dieną! Inga, kartu su tavimi prasidėjo mugė – o kaip sakoma, gera pradžia, pusė darbo! Ačiū, kad buvai kartu! Taip pat penktadienio popietę mums padėjo šaunios lankininkės AUŠRINĖ ir DELIJA! Dėkojame merginoms! Ir ačiū Vytautui už pastiprinimą bei nuoširdų darbą stende.

Dėkoju RŪTAI Marijai Onai Slavinskaitei už tai, kad buvo NEREALIU vilku ir pritraukė minias žmonių fotografuotis prie „Mamų unijos“ stendo. Dėkoju MONIKAI, kad atvyko net iš Kauno tam, kad padėtų mums stende ir įkūnytų patį draugiškiausią meškiną Finą, dėkoju AURELIJAI už įamžintas akimirkas, smagią draugiją, pagalbą ir, žinomą, nebijojimą virsti pilku vilku.

Jūs NEREALŪS! Turint tokį palaikymo ir pagalbininkų būrį, tikime,  nuveiksime dar daug gerų ir DIDELIŲ darbų!