Kaip jaučiasi Maksymilianas po pirmojo vizito į Šveicarijos klinikas

Mažasis Maksymilianas jau grįžo iš pirmosios kelionės į Šveicarijos klinikas ir laukia sekančio vizito kovo mėnesį. Maksymiliano mamytė Joana pasakojo, kad intraarterinės chemijos procedūra praėjo gerai, be komplikacijų, truko 2 val. Berniukas atsibudo ramus, besišypsantis… Per sekantį vizitą Šveicarijos gydytojai tikrins, kaip chemija paveikė auglį. Mama labai džiaugėsi, kad Maksymilianas neapsirgo kelionės metu, nes tą savaitę Šveicarijoje buvo labai vėjuotas ir šaltas oras. Matyt, jūsų maldos ir palaikymas padėjo… Kai mažasis Maksymilianas ateidavo į kliniką, jis su medicinos sesutėmis sveikindavosi sakydamas „bonjour” ir dėkodavo „merci beaucoup“.

Berniuko šeima dėkoja Šveicarijoje gyvenančiai p. Rūtai, kuri pasitiko jų šeimą Ženevoje, palydėjo iki Lozanos. Taip pat nuoširdų ačiū taria p. Vilmai, kuri vertėjavo ligoninėje. Šeimai yra labai svarbu jausti jūsų palaikymą ir sulaukti tokios reikalingos pagalbos.

Ačiū visiems, kurių dėka Maksymilianas galėjo išvykti gydytis į Šveicariją. Šiuo metu berniuko gydymui paaukota 28.601 Eur.

Paaukoti Maksymiliano gydymui, kelionei į Šveicarijos kliniką galite šiais būdais:

Maksymiliano kelionei į Šveicarijos kliniką,  gydymo, apgyvendinimo bei slaugos išlaidoms padengti skirta atskira sąskaita: Nr. LT77 7300 0101 4079 5625,

PARAMOS IR LABDAROS FONDAS MAMŲ UNIJA
Latvių g. 64A-16, Vilnius
Juridinio asmens kodas 302288579
Swedbank AB
LT77 7300 0101 4079 5625
Banko kodas 73000
BIC – HABALT22

Paypal: egle@mamuunija.lt
Mokėjimo paskirtyje nurodykite „Maksymilianui“

Aukoti taip pat galite gerumo portale aukok.lt