Ligoniukus aplankė olimpinė čempionė Rūta Meilutytė

Olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė Rūta Meilutytė aplankė Santariškių vaikų ligoninėje gydomus vėžiu sergančius vaikus.

Rūta vaikams ir jų tėveliams papasakojo apie tai, kaip ji pradėjo sportuoti ir pirmą kartą įšokusi į baseiną vos nenuskendo. Vaikai klausinėjo ne tik apie sportą – kaip Rūta jautėsi laimėjusi aukso medalį Londono olimpiadoje, bet ir kada ryte keliasi, ar valgo košę per pusryčius, ar patinka valgyti saldžius pyragus ir ką veikia laisvalaikiu.

„Man tai kitokia patirtis. Buvo labai smagu bendrauti su vaikais, labai susidraugavau su jais. Labai smagu, kad suteikiau jiems gerų emocijų, o jie man“, – vaikų ir jų tėvų stiprybe kovojant su liga žavėjosi R.Meilutytė.Tituluota sportininkė vaikams ir jų tėveliams papasakojo apie tai, kaip ji pradėjo sportuoti ir pirmą kartą įšokusi į baseiną vos nenuskendo.

Vaikai apžiūrėjo R.Meilutytė neseniai iškovotus aukso ir sidabro medalius pasaulio čempionate Dohoje bei iš olimpinės čempionės dovanų gavo „hummel“ marškinėlius su Rūtos linkėjimais.

Ačiū, Rūta, kad esi mūsų pasididžiavimas ir įkvėpimas siekti aukštumų!

Susitikimas su čempione Rūta Meilutyte yra mūsų draugų, su kuriais tęsiasi graži ilgalaikė draugystė jau ne vienerius metus, dovana. Tai žurnalistų sąjungos sporto žurnalistų klubas „Press‘as“ ir onkologinių ligų prevencijai skirta interneto svetainė „Įveikligą.lt“.

Plačiau apie renginį portale 15 min »