„Mamų unija“ – pasauliniame aukojimo portale „Global giving“

Šis birželis – ypatingas mėnuo, nes mūsų žinutė, kviečianti padėti sergantiems Lietuvos vaikams, sklinda po visą pasaulį. Užsiregistravome pasauliniame aukojimo portale GLOBAL GIVING. Tai amerikiečių įkurtas ir visame pasaulyje itin gerai žinomas portalas, kurio lankytojai kviečiami padėti daryti gerus darbus visame pasaulyje.

Patekti tarp organizacijų šiame aukojimo tinkle gana nelengva. Tačiau būti čia labai svarbu, nes tai padės surinkti lėšų mūsų ligoniukų gydymui ir sveikimui reikalingiausioms priemonėms bei medikamentams. Tuo pačiu tai padės atkreipti ir užsienyje gyvenančiųjų dėmesį į mūsų onkologinėmis ligomis sergančiųjų vaikučių problemas.

Todėl mums be galo svarbus jūsų palaikymas ir pagalba. Šis mėnuo – iššūkis mums. Jeigu per birželį surinksime bent 5000 dolerių iš 40 skirtingų aukotojų, galėsime likti „Global giving“ portale visam laikui ir nuolatos rinkti lėšas. Tai reikš, kad viso pasaulio žmonės galės bet kada lengvai prisidėti prie gerų darbų vardan mūsų globojamų vaikučių.

Daugiau apie projektą ir galimybė aukoti čia>>