Mažeikių mamų dovanos ir linkėjimai

Jūsų dėmesį ir rūpestį jaučiame nuolatos. Štai kad ir siuntinukas iš Mažeikiuose gyvenančių gerųjų mamyčių-fėjų, kurios su savo didžiule, visa aprėpiančia meile, nusprendė pradžiuginti mažuosius ligoniukus, kovojančius su piktais ligos burtais. Mamytės atsiuntė lauknešėlį skanėstų, gražių spalvotų pleistriukų ir parašė pasakišką laišką mažiesiems kovotojams.

Nuoširdžiai dėkojame šioms mamytėms už rūpestį, prisidėjimą prie vaikų šventinės nuotaikos ir gerų emocijų skleidimo. Juk tikruosius stebuklus kuriame savo gerais, kilniais darbais. Ačiū! Štai tas mielas Mažeikių mamyčių laiškas:

Sveiki mažieji saulės spindulėliai!

Ar žinote, kodėl kiekvienas iš mūsų turime po mažą duobutę virš viršutinės lūpos? Ši duobutė atsiranda prieš mums gimstant, kai angelas paskutinį kartą savo pirštuku mus paliečia. Vadinasi, kiekvieną iš mūsų palietė angelas, linkėdamas sėkmės ir nueiti didelį kelią… O jūsų, mažųjų ligoniukų, kelias dar didesnis, nes jūs kovojate su piktais ligos burtais. Ir esate tikri ŠAUNUOLIAI! Nepasiduodate, stengiatės pasveikti, kad jau greit galėtumėte tęsti savo kelionę, o tetos baltais chalatais dirba ir padeda jums įveikti šiuos piktus ligos burtus. O žinote, ir mes, mamytės iš Mažeikių, labai norime nors dienai tapti tomis mažomis fėjomis! Todėl, kol jūs šiąnakt saldžiai miegojote, fėjos kepė pyragus ir dabar siunčia jums lauknešėlį skanėstų bei gražių spalvotų pleistriukų. Viena mama pakvietė kitas mamas arbatos, jos susėdo, pakalbėjo ir į darbus kibt pradėjo. O gerų mamų aplinkui, pasirodo, visur pilna, todėl prie lauknešėlio prisidėjo visas jų būrys.

Kad nepabostų mūsų klausytis, linkime greičiau pasveikti, daug gražių pasakų žinoti, nakteles ramias turėti ir gražius sapnus regėti! O mes pažadame jūsų nepamiršti ir jau greitai aplankyti!