Mes tai įvykdėme – Išdalinome 3000 porcijų ledų!

Saulėtą praeitą šeštadienį mes susirinkome Paviljono skverelyje, kuriame galėjote išvysti veidus puošiančių šypsenų ir išgirsti gražiausių linkėjimų onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Maloniausioms natoms ir balsams sklindant, visi kartu ledų sezono atidarymą pavertėme rekordu. Skanaudami gardžiausių skonių ledus surinkome net 🍦 10 104 eurus ir 79 centus 🍦 Mūsų tikslas buvo 6000 eurų, tačiau Jūsų gerumas pralenkė visus lūkesčius! Negalime patikėti, kiek gerumo apsupo mūsų globojamas šeimas. Iš džiaugsmo net spirgame lyg būtume grįžę į vaikystę!

Esame be galo dėkingi fondo draugams Ledų Vežimėlis už idėją bei tokį didžiulį betarpišką fondo veiklos palaikymą ir gardžiausius skonius. Renginio organizatoriams Menai & Renginiai ir renginio bendrakūrėjai Erika Purauskytė už rekordinio renginio įgyvendinimą ir nuoširdžią draugystę. Dėkojame Mantas Meškerys ir grupei Strings Of Earth Orchestra už vienybę bei sveikiname jūsų komanda su Jam Session Rekordu!

Dėkojame partneriams Margas Miškas už įspūdingus žaidimus, kurie suteikė šeimoms galimybę kartu žaisti ir dalintis džiaugsmu. Tariame “Ačiū” FACE POETRY ir Kristina Green, Ieva Cijūnėlytė už tokią nuostabią puošybą ant šimtų veidėlių ir rankyčių. Dėkojame Rami dailė už gydančią dailės terapiją, kuri padėjo vaikams ir tėveliams įamžinti smagiausią dieną piešiniuose.

Dėkojame Mamų unijos fondo draugams cargoGO už paramą vaikams bei skanią staigmeną savo darbuotojams. Tariame Ačiū mūsų fondo bendravardžiai Chicago Mothers foundation už didžiulę paramą ir linkėjimus iš už Atalnto mūsų globojamiems vaikams.Dėkojame UAB saugos tarnyba „Argus“ už atsakingą ledų vežimėlių saugojimą visą naktį.

Ačiū partneriams AB „Pieno žvaigždės“ už Nykštuko ledus, DIONE Ice CreamBeata NicholsonNaturli Foods augalinės kilmės ledų gamintojams už rekordinį į vaikystę grąžinančių skonių ledų kiekį miesto gyventojams ir svečiams.

Ši nuostabi ledų sezono atidarymo akcija – gyvas įrodymas, jog tik susivieniję galime padėti vaikams, kuriems reikia visų mūsų paramos ir palaikymo! ❤️

Už jaukias nuotraukas dėkojame Eglei Žilinskaitei ir Simonai Ugniaskaitei.

Ledų sezono atidarymo akcijos momentai

Image 2 of 9