Nemokama paramos programėlė!

Išbandykite naują nemokamą paramos būdą su „CharyTime“ programėle. Atlikite trumpas užduotis internete, gaukite taškus ir skirkite juos organizacijoms.
Pasaulyje yra daugybė žmonių norinčių padėti, deja, bet ne visi turi pakankamai lėšų organizacijų rėmimui. Naudojant dabartines technologijas „CharyTime“ nusprendė padėti žmonėms būti socialiai atsakingais NEMOKAMAI!

Kaip tai veikia?
Kadangi, beveik visi turime mobiliuosius įrenginius ir laisvo laiko (belaukiant autobuso, per pertraukas ar tiesiog sėdint kavinėje). „CharyTime“ programėlė, kurioje galite paremti labdaros organizacijas tiesiog atlikdami trumpas užduotis.
Ši platforma konvertuos jūsų taškus į pinigus (1taškas – 1centas)! Jūs net neįsivaizduojate kiek daug gali pakeisti vienas centas, jeigu kartu su jumis jį skiria šimtai tūkstančių žmonių!

Kur rasti šią programėlę?
Susikurkite paskyrą www.CharyTime.com arba atsisiųskite programėlę iš Google Play.
(https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.chartylteu.CharyTime&hl=en)

Kaip tai veikia 2

 

Paspaudę mygtuką, būsite nukreipti į Paysera, kur galėsite pasirinkti aukojimo būdą per savo banką, kreditinę kortelę ir kitais būdais.
Pasirinkite Jums patogiausią aukojimą būdą: Global Giving aukojimo sistema (mygtukas „Give now“) arba Paypal mokėjimo sistema (mygtukas „Paypal“).
swedbank
Siųskite žinutę su tekstu „VAIKAMS” arba skambinkite trumpuoju numeriu 1344, kaina - 5 eurai.
Auka telefonu
1344
Paramos ir labdaros fondas Mamų unija
Įmonės kodas 302288579
Swedbank, AB filialas Lietuvoje
Banko kodas 73000
Sąskaitos Nr. LT 77 7300 0101 4079 5625
SWIFT kodas HABALT22
Auka į sąskaitą
Bet kuriame Lietuvos banko skyriuje arba naudojantis e-bankininkyste galite sudaryti periodinės paramos sutartį.