Paaukokime Kotrynos gydymui Izraelyje

Kotryna iš Kėdainių raj. vėžiu susirgo būdama 15 m. Ligoninėje mergina atsidūrė sukaustyta paralyžiaus. Jai buvo atlikta daugybė medicininių tyrimų, po kurių paaiškėjo, kad Kotrynos stuburo smegenis spaudžia svetimkūnis, išaugęs ant penkto kaklo slankstelio. Neurochirurgai pašalino auglį, tačiau atlikus biopsiją paaiškėjo negailestinga diagnozė – Kotryna serga onkologine liga. Tai Ewingo sarkoma – kaulų ir minkštųjų audinių piktybinis navikas.

Paauglė atlaikė 8 chemoterapijos kursus, kaulų čiulpų transplantaciją, radioterapiją – spinduliuotę. 2013 m. atrodė, kad liga pasitraukė. Deja… Dar vienos operacijos metu Kotrynai reikėjo visiškai pašalinti penktą ir šeštą kaklo slankstelius. Vietoje jų įdėtas cilindras ir titaninės plokštės. Vėl sekė chemoterapijos kursai, didelės vaistų dozės, lydėjo skausmai…

Šiuo metu septyniolikmetei Kotrynai gydymo Lietuvoje galimybės, deja, išsemtos. Tačiau jai sveikti ir gydymą bei priežiūrą sutiko skirti geriausi Izraelio onkologijos specialistai. Jau nuo lakpričio 25 d. Kotrynos laukia pusmečio trukmės gydymas: 6 onkotermijos, Ipilimumabo vartojimass ir citokinų imunoterapija.

Onkotermija – tai navikinio audinio (ar net viso kūno) veikimas karščiu bei elektrinio lauko energija, dėl kurių į ląstelę efektyviau patenka chemoterapijos preparatai. Be to, tai leidžia sumažinti chemopreparatų dozes, taip apsaugant sveikas ląsteles nuo žalingo jų poveikio. Ipilimumabas yra imunoterapinis vaistas, kuris sustiprina priešnavikinį imuninį atsaką. Citokinų imunoterapija – tai gydymas citokinais, kurie aktyvina priešnavikinio imuninio atsako formavimąsi bei stimuliuoja jo komponentų funkcinį aktyvumą.

Pusę metų truksiančiam pirminiam gydymo (be kelionės, apgyvendinimo ir kt. išlaidų) etapui reikalinga suma – 103 000 litų (29 830,86 EUR). Ši suma yra nepakeliama finansinė našta Kotrynos šeimai. Todėl kreipiamės į Jus prašydami padėti Kotrynai surinkti šią sumą, kad ji galėtų vykti gydytis į Izraelį.

>>Daugiau apie Kotrynos istoriją portale 15min.lt

Kiekvieno iš jūsų prašome padėti Kotrynai ir paaukoti tiek, kiek galite. Mūsų visų gerume yra dalis Kotrynos sėkmės ir sveikatos.

Auką Kotrynai galima pervesti:

 • į mūsų fondo sąskaitą: 
  Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“
  Įmonės kodas: 302288579
  Danske bank a/s filialas Lietuvoje
  Sąskaitos Nr. LT 51 7400 0322 6692 3810
  SWIFT kodas SMPOLT22

AČIŪ UŽ JŪSŲ DOSNUMĄ IR GERĄ ŠIRDĮ!