„Padovanok vaikams šypseną“

Akcija vyko du metus (2011 m. ir 2012 m.) kartu su tarptautine kompanija „Procter&Gamble“. Šios iniciatyvos tikslas – dalį pelno už parduodamas prekes skirti sunkiai sergančių vaikų gydymo kokybei gerinti.

Šios akcijos metu šalies gyventojai buvo kviečiami įsigyti bent vieną iš „Procter & Gamble“ prekės ženklų produktų „Tide“, „Ariel“, „Bonux“, „Lenor“, „Fairy“, „Dreft“, „Wella“, „Naturella“, „Gillette“, „Blend-a-med“, „Pantene“, „Head&Shoulders“, „Old Spice“, „Pampers“, „Always“ ir taip prisidėti prie onkologinėmis ligomis sergančių vaikų kasdienybės palengvinimo.

Iš viso trijų akcijų metu buvo surinkta daugiau kaip 350 000 lt. Už juos nupirkta įvarios medicininės technikos (skysčių reguliavimo sistemos, elektrokardiografas, ligonio šaldymo įrenginys, narkozės aparatas ir kt.). Ši įranga palengvino  daugelio mažųjų pacientų gydymą Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose ir Viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo vaikų ligoninėje.

„Kiekvienas vaikas savo tėvams yra pats brangiausias ir mylimiausias, todėl tokia liga kaip vėžys yra didžiulė trauma visai šeimai. Sėkmingas mažojo ligoniuko gydymas reikalauja pasitelkti šiuolaikinės medicinos naujoves, naudotis reikiama įranga, atlikti įvairias sudėtingas medicinines procedūras ir vartoti naujausius vaistus. Visuomenės pagalba yra ypač svarbi, remiant onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimas,“ – akcijos poreikį aiškino viena iš labdaros ir paramos fondo „Mamų Unija“ įkūrėjų Eglė Mėlinauskienė.

Galerija

Akimirkos iš projekto
Paspaudę mygtuką, būsite nukreipti į Paysera, kur galėsite pasirinkti aukojimo būdą per savo banką, kreditinę kortelę ir kitais būdais.
Pasirinkite Jums patogiausią aukojimą būdą: Global Giving aukojimo sistema (mygtukas „Give now“) arba Paypal mokėjimo sistema (mygtukas „Paypal“).
swedbank
Siųskite žinutę su tekstu „VAIKAMS” arba skambinkite trumpuoju numeriu 1344, kaina - 5 eurai.
Auka telefonu
1344
Paramos ir labdaros fondas Mamų unija
Įmonės kodas 302288579
Swedbank, AB filialas Lietuvoje
Banko kodas 73000
Sąskaitos Nr. LT 77 7300 0101 4079 5625
SWIFT kodas HABALT22
Auka į sąskaitą
Bet kuriame Lietuvos banko skyriuje arba naudojantis e-bankininkyste galite sudaryti periodinės paramos sutartį.