Pliušio dėžutė

Patekimas į ligoninę bet kuriam vaikui ir jo šeimai sukelia stresą, dažnai pasimetimą. Kartais atvykus tik tyrimams, staiga išgirsti pačią baisiausią žinią – Jūsų vaikui įtariama onkologinė liga. Ir tuoj pat, net nespėjus pasiimti būtiniausių daiktų, lieki ligoninėje, nes gydymą reikia pradėti nedelsiant.
Neretai į ligoninę patenka ir vaikai iš nepriežiūros šeimų arba globos namų. Be nieko, be būtiniausių daiktų: dantų šepetėlio, šukų, rankšluosčio, higienos priemonių…, nes nėra kam pasirūpinti, nėra kas galėtų suruošti būtiniausius daiktus, kas atsisveikinant apkabintų.
Nuo šiol vaikus, susirgusius onkologinėmis ligomis ar tuos, kurie niekam nerūpi, ligoninėje pasitiks naujas draugas Pliušis, kuris gyvena vaikams paruoštoje dėžutėje namelyje. Drauge su Pliušiu – mielu rankų darbo draugu, dovanotų daugybės geraširdžių, vaikai dėžutėje namelyje ras ir Pliušio laišką bei svarbiausias ir būtiniausias higienos priemones.
Už higienos priemones nuoširdžiai dėkojame  „Gintarinė vaistinė„, už pagalbą ir draugystę Labdaros ir paramos fondui „Rūpestina širdelė“ ir geraširdėms aukasarankėms už rankų darbo draugus Pliušius.❤️