Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“ LR Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) prašo registruoti būsimą kandidatę į Lietuvos Prezidento rinkimus 2059 metais. Anot penkiametės Marijos Tumasonytės, tapti Lietuvos Prezidentu yra daugelio vaikų svajonė, o tarp jų daugiau kaip penki šimtai, kurie kandidatuoti Prezidento rinkimuose galės tik po 40 metų. Jei išgyvens.

„Padarysiu viską, kad būsimi Lietuvos lyderiai, išgyvenę ir užaugę, atneštų daug žadančių permainų mūsų šaliai, kurtų naujos kartos valstybę, gintų ir tarnautų jai savo širdimi, protu ir atsidavimu“, – sako Marija, svajojanti tapti Lietuvos Respublikos Prezidente 2059-aisiais metais.

Būsima Lietuvos Prezidentė prieš daugiau kaip metus susigrūmė su ūmine limfoblastine leukemija ir kasdien deda pastangas siekdama išgyventi, kad 2059 m. galėtų dalyvauti Prezidento rinkimuose.  Anot Marijos tėvelių, dukros apsisprendimą dalyvauti būsimuose Prezidento rinkimuose įkvėpė prieš 15 metų įsteigto paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“ misija – globoti vėžio pakirstus vaikus ir jų šeimas.

„Marija, kaip ir kiekvienas vaikas, turi savų svajonių, tad jei jos gali padėti atkreipti visuomenės dėmesį į jos likimo brolių ir sesių problemas, privalome padaryti viską, kad taip ir nutiktų“, – sako Greta Tumasonienė, Marijos mama.

Anot fondo „Mamų unija“ vadovės Justinos Žukauskienės, idėja tokiu originaliu būdu atkreipti visuomenės dėmesį į sergančiųjų onkologinėmis ligomis vaikų problematiką ir būtiną pagalbą jiems, buvo padiktuota pačių vaikų, diskutuojant apie jų svajones.

„Net neabejoju, kad tarp jų yra būsimi šalies lyderiai, kuriems šiandien reikia visuomenės pagalbos. Kiekvieno parama jiems – nauja viltis ne tik išgyventi, bet ir išsipildyti jų svajonėms, kuriant ateities Lietuvą“, – sako ji.

Anot kandidatės atstovų, Marija netrukus kreipsis į visus Lietuvos žmones, turėdama netradicinį pranešimą.

„Kreipimasis numatytas jau rytoj pagrindiniuose šalies televizijos kanaluose. Marija turės vienintelį prašymą, kuris būtinas Lietuvos ateičiai. Mergaitės ligos istorija ir jos kandidatavimas į Prezidentus, tai dar vienas priminimas, kad turime padėti vėžiu sergantiems vaikams. Nepamirškime, kad onkologinės ligos diagnozę kasdien išgirsta apie 100 vaikų“, – sako kampaniją kūrusios kūrybinės reklamos agentūros „Spark Agency“ vadovas Tomas Ruginis.

Šiandien pateikusi pareikštinius dokumentus VRK registracijai į 2059 metų LR Prezidento rinkimų kandidatus, Marija šiuo metu pradeda formuoti rinkimų komandą. Kandidatės į Prezidentus „Planas Lietuvai 2059-2064“ bus pristatytas jau balandžio viduryje. Tikėtina, jis turėtų tapti pagrindu ir šiemetiniuose rinkimuose dalyvaujančių kandidatų darbų idėjoms.

Kviečiame visus skirti 1,2 proc. savo GPM fondui „Mamų unija“ ir taip paremti būsimus Lietuvos prezidentus!