Šiais metais gegužės 15 dieną minėjome jubiliejinę Tarptautinę šeimos dieną.

„Šeima yra vienintelė tikra sąskaita banke. Jei nepamiršite kasdien jos papildyti meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu, tai užaugs stebuklingos palūkanos.“ B. Ferrero

Šiais metais gegužės 15 dieną minėjome jubiliejinę Tarptautinę šeimos dieną. Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu ji buvo minima dvidešimt penktąjį kartą. Vilniuje šia gražia proga visos šeimos buvo pakviestos į ypatingą renginį, kuriame buvo apstu veiklos tiek vaikams, tiek suaugusiems.

 

Šeimos dienos renginys vyko šešiose erdvėse

Gegužės 15 dienos popietę „Cosmos Place“ laisvalaikio ir edukacijose centras buvo padalintas į šešias erdves, siūlančias ne tik duonos ir žaidimų, bet ir žinių bei patyrimų. Šventės svečiai galėjo rinktis, kurioje erdvėje leisti laiką arba bandyti spėti visur: įgyti žinių paskaitų erdvėje, šėlioti žaidimams skirtoje erdvėje, pasipuošti grožio erdvėje, atsipalaiduoti, mėgautis masažu ir jogos pratimais „Relax“ erdvėje, pasisotinti maisto, o su pareigūnais pabendrauti ir Amsį paglostyti maisto bei saugumo erdvėse.  

 

Mokėsi masažo, jogos, saugumo ir laimės

Visos Šeimos dienos renginio erdvės susilaukė didžiulio lankytojų dėmesio. Animatorių komanda stengėsi, kad mažiesiems netrūktų žaidimų, o tuo metu tėveliai mokėsi masažo, savimasažo bei aromaterapijos subtilybių. Pamoka tikrai neprailgo, nes ją paįvairino nuotaikingi šeimos jogos pratimai.

Į renginį noriai įsijungę pareigūnai žėrė patarimus apie saugų elgesį namuose, socialiniuose tinkluose, gatvėje. Tiesa, kai kuriuos vaikus labiau domino pareigūnų pagalbininkas Amsis nei pamokėlės.

Paskaitų erdvėje „Whatansu“ patirtinių stovyklų organizatorės ir vadovės Jurga Vidugirienė ir Rūta Vaitiekutė mokė klausytis ir išgirsti, bei priminė, kaip kurti harmoningus santykius.

Psichologė Ramunė Murauskienė, kuri taip pat yra lektorė bei knygų autorė, dalijosi  patarimais ir įžvalgomis apie tai, kaip užauginti laimingą vaiką. Tėveliai turėjo galimybę užduoti klausimus, diskutuoti, o gautą įkvėpimą neštis į savo šeimas.

 

Renginio iniciatoriai nuolat padeda vėžiu sergančių vaikų šeimoms

Šeimai skirtą renginį organizavo  paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“, laisvalaikio ir edukacijos centras „Cosmos Place. Vaikų centras“ bei prekybos miestas „Ogmios miestas“.

Renginio iniciatore „Mamų unija“ tapo neatsitiktinai. Šis fondas jau daugiau nei dešimtmetį tiesia pagalbos ranką ne tik vaikams, susirgusiems onkologine liga, bet ir jų šeimoms, patiriančioms sunkų gyvenimo išbandymą. „Kai serga vaikas, serga visa šeima“ – šią frazę kartoja visi specialistai. „Mes ne tik keičiame visuomenės požiūrį, teikiame materialinę paramą, bet ir būname šalia mažųjų ligoniukų ir jų artimųjų gydymo įstaigose. „Mamų unijos“ darbuotojai ir savanoriai nuolat organizuoja terapinius-kūrybinius užsiėmimus vaikams ir tėvams, organizuojame įvairiausius renginius, temines popietes, pildome sergančių vaikų svajones“, pasakojo fondo vadovė Eglė Mėlinauskienė.

„Mamų unijos“ darbuotojai ir savanoriai nepailsdami ieško partnerių, rėmėjų, rengia įvairius projektus stengdamiesi palengvinti vėžiu sergančių vaikų ir jų artimųjų gyvenimą. Tam pačiam tikslui bus skirtos ir visos Šeimos dienos renginio metu surinktos lėšos.

 Mamu Unija Seimos vakaras 0973

 

Mamu Unija Seimos vakaras 0892

 

Mamu Unija Seimos vakaras 0764

 

Mamu Unija Seimos vakaras 0759

 

Mamu Unija Seimos vakaras 0683

 

Mamu Unija Seimos vakaras 0672

 

Mamu Unija Seimos vakaras 0574

 

Mamu Unija Seimos vakaras 0484

 

Mamu Unija Seimos vakaras 0474

 

Mamu Unija Seimos vakaras 0432

 

Mamu Unija Seimos vakaras 0411

 

Mamu Unija Seimos vakaras 0359

 

Mamu Unija Seimos vakaras 0332

 

Mamu Unija Seimos vakaras 0200

 

Mamu Unija Seimos vakaras 0127

 

Mamu Unija Seimos vakaras 0064

 

Teksto autorė Daiva Valančiūtė

Nuotraukos TOO Photography

 

Paspaudę mygtuką, būsite nukreipti į Paysera, kur galėsite pasirinkti aukojimo būdą per savo banką, kreditinę kortelę ir kitais būdais.
Pasirinkite Jums patogiausią aukojimą būdą: Global Giving aukojimo sistema (mygtukas „Give now“) arba Paypal mokėjimo sistema (mygtukas „Paypal“).
swedbank
Siųskite žinutę su tekstu „VAIKAMS” arba skambinkite trumpuoju numeriu 1344, kaina - 5 eurai.
Auka telefonu
1344
Paramos ir labdaros fondas Mamų unija
Įmonės kodas 302288579
Swedbank, AB filialas Lietuvoje
Banko kodas 73000
Sąskaitos Nr. LT 77 7300 0101 4079 5625
SWIFT kodas HABALT22
Auka į sąskaitą
Bet kuriame Lietuvos banko skyriuje arba naudojantis e-bankininkyste galite sudaryti periodinės paramos sutartį.