Su Adrija susipažinome Kauno klinikų vaikų ligų klinikose

Su Adrija susipažinome Kauno klinikų vaikų ligų klinikose. Kaip visada tądien vyko „picadienis“ , kuomet besišnekučiuojant su vaikais ir jų tėveliais vaišinomės picomis ir kitais gardumynais. Adrija su mama prie vaišių stalo užsiliko kiek ilgiau. Tąkart ir susipažinome.

Besikalbant sužinojau apie Adrijos mėgstamus užsiėmimus: dėliones, mandalų spalvinimą, bendravimą su klasiokais ir draugėmis. Mergaitė prasitarė ir apie savo pomėgį fotografuoti. Kartu peržiūrėjome jos užfiksuotus kadrus.

Adrija, tu tikrai gali puikiai fotografuoti! Adrijai patinka ir pačiai būti fotografuojamai, nors niekada nėra mėginusi tapti modeliu ir atsistoti prieš profesionalią fotografo kamerą.

Drauge su fotografe ŽivileZimnickaite Zuzufoto fotostudijoje pamėginome išpildyti šią mergaitės svajonę. Nepaisant sunkios ligos diagnozės ir gydymo šiandien Adrija jaučiasi puikiai.

Apie savo ligą Adrija išgirdo 2019 m. paskutinę vasaros dieną, kai mokyklinio amžiaus vaikai gyveno vasaros įspūdžiais ir ruošėsi naujiems mokslo metams, susitikimui su išsiilgtais klasės draugais. Per tą laiką mergaitei buvo atliktos dvi operacijos, taikytas gydymas chemoterapija, radioterapija. Adrijai be galo mėgstančiai keliauti ir pažinti naujas vietas, kuriam laikui teko pamiršti vieną svarbiausių ir labiausiai pažinimo jausmą žadinančių ir nuotaiką keliančių pomėgių.

Adrija, tikrai tikiu ir linkiu, kad į Tavo gyvenimą vėl sugrįštų kelionės, susitikimai su draugais ir draugėmis, kad vėl galėtumėte ilgais vasaros vakaraisir ankstyvais rytais braidyti po pievas, miškus, neatpažintas vietas ir mėgautis gyvenimu!

p.s. ir dar tokia paslaptis! Adrija, juk Naujųjų metų sausio mėnesio 24d. pasitiksi savo 13-ąjį gimtadienį!

Eglė| Mamų unija