“Taigi nesirūpinkite rytdiena, nes rytojus pats pasirūpins savimi. Kiekvienai dienai gana savo vargo“. Mato 6,34 skaitinys iš Biblijos – Laimės paslaptis.
Taip savo laišką pradeda mažosios Silvijos mama Ieva. Įspūdžiai mus pasiekė pakeliui į Lietuvą iš Šveicarijos, kur Silvija lankosi šeštą kartą.
 
„Kiekvieną kartą laukiant gydytojo išeinant iš operacinės, įvairiausios mintys pinasi galvoje, bet tuomet supranti, kad didžiausia laimė būti čia ir dabar… Mes dar tik pakeliui namo, bet nekantrauju pasidžiaugti ir pasidalinti žiniomis apie šeštąjį vizitą. Šį kartą Šveicarija pasitiko jau su pirmaisiais pavasariniais žiedais, bylojančiais apie gamtos nubudimą.
 
Silvijai tyrimą ir gydymą taikė Dr. Prof. Munier. Kairėje akytėje ramu, gydymo taikyti nereikėjo, dešinei akytei buvo taikytas kombinuotas gydymas, siekiant užtikrinti teigiamą progresą – spindulys ir šalčio terapija. Silviją po procedūros pooperacinėje palatoje radau nubudusią, tai reiškia, kad atsibudimas po narkozės buvo greitas ir sklandus. Sekantis vizitas po keturių savaičių“, – taip trumpai, bet džiaugsmingai mums parašė Ieva.
 
Dėkojame visiems geradariams už paramą – Jūsų dėka buvo apmokėtos šios kelionės išlaidos (1849,39 Eur).
 
Be Jūsų paramos nei Silvija, nei kiti onkologinės ligos diagnozę išgirdę vaikai negalėtų sveikti taip sėkmingai. Kviečiame ir toliau rūpintis mūsų atžalomis, jų sveikimui skiriant 1,2 proc. savo GMP.