Vakar Martynas atšventė 9 mėnesių mini gimtadienį

Vakar Martynas atšventė 9 mėnesių mini gimtadienį. Užnugaryje palikome įveiktą ketvirtąją bendrąją chemoterapiją Lietuvoje, kuri buvo viena sėkmingiausių iš visų buvusių prieš tai. Gavome sumažintą chemijos dozę ir Martynas niekada po chemoterapijos nesijautė taip gerai, apart nedidelės temperatūros ir viduriavimo. Be galo laimingi grįžome namo, ne tik dėl ganėtinai geros vaikučio savijautos, bet ir dėl to, kad nuo mūsų pečių Jūsų aukų dėka buvo nuristas didelis akmuo dėl Martyno gydymo kelionės išlaidų finansavimo.

Nėra taip lengva prašyti visuomenės finansinės pagalbos, kai viską iki šiol stengeisi pasiekti ir susikurti pats, tačiau kartais gyvenimas pats priverčia išlipti iš esamos komforto zonos ir padaryti tai, ko niekada nesitikėjai. Guodžia tik mintis, jog viskas ką darai tik dėl mylimo vaiko sveikatos.

Dažnas žmogus klausia kaip jaučiamės patys, deja sunku į šį klausimą atsakyti, kai pats nežinai kaip jautiesi. Išgirdus diagnozę – retinoblastoma, piktybinis akies navikas – slydo žemė iš po kojų, o po to atėjo poreikis slėptis nuo viso pasaulio kur nors tamsiame kamputyje, labai kantriai laukti bei naiviai tikėtis, kad ši liga ir diagnozė taip pat greitai pranyks kaip ir atsirado. Tačiau tenka susigyventi su šia mintimi. Iš ankstesnių šeimų patirties žinojome, jog reikės kreiptis pagalbos į visuomenę, nes finansinė našta ligos gydymui yra labai didelė.

Šiuo metu gyvename laukimu ir esame kviečiami pirmajam vizitui Šveicarijoje rugpjūčio 16 dieną. Labai tikimės išgirsti Martyno akytei gerą prognozę bei pradėti gydymą, kuris turės mažiau šalutinių poveikių nei bendroji chemoterapija taikyta Lietuvoje.

Labai norime padėkoti gydytojams: Audronei Navickaitei, Laimutei Strazdienei, Arvydui Gelžiniui, Daliai Jarušaitienei, Rositai Kiudelienei, Justinai Klimaitei ir visai likusiai gydytojų bei rezidentų komandai, kurie prisidėjo prie Martyno gydymo. Taip pat Kauno klinikų vaikų onkologijos ir hematologijos skyriaus aptarnaujančiam personalui. Tikrai nuostabūs gydytojai ir personalas lydėjo mus Kauno klinikose, tačiau, kad ir kaip buvo gera tikimės niekada ten daugiau negrįžti ir labai norėtume, jog daugiau niekam niekada nereikėtų lankytis panašiuose skyriuose.

Šiuo metu jaučiamės morališkai įsipareigoję informuoti visus prisidėjusius prie Martyno gydymo informuoti apie mūsų istoriją žengiant lėtais žingsneliais sveikatos keliu, tad visus norinčius kviečiame sekti naujienas.

Ačiū visiems, kurie prisidėjo savo aukomis prie Martyno gydymo Šveicarijoje. Martynas siunčia Jums visiems daug šypsenų ir apkabinimų.