2-oji Silvijos kelionė į Šveicariją

Savaitgalį mažoji Silvija paminėjo dar labai trapią savo gyvenimo sukaktį – 5 mėnesių. Mažylė visai neseniai grįžo iš antrojo vizito Šveicarijoje, kur visų Jūsų dėka gali gydytis ją nuo pirmųjų gyvenimo mėnesių užklupusią klastingą ligą – retinoblastomą (akies vėžį).
 
Jūs visi kartu surėmėte pečius Pyragų dieną ir Silvijos labui paaukojote 41 953 eur, o nuo tos dienos, kai paskelbėme apie mergytę ir jos šeimą užklupusią nelaimę Jūs į banko sąskaitą pervedėte dar 25 700 eur.
 
Dėkojame visiems ir mūsų fondo, ir mamos Ievos vardu ❤️
 
„Ačiū visiems, kurie mums suteikėte galimybę gydytis Šveicarijoje. Antroji mūsų šeimos kelionė buvo tikrai greitesnė ir tuo pačiu kur kas lengvesnė, nes jau be niekieno pagalbos žinojome, kur nuvykti ir kokios procedūros mūsų laukia.
 
Silvijai buvo pakartotos abi procedūros, kaip ir pirmojo vizito metu – šalčio terapija dešinei akytei ir chemoterapija kairei. Silvija procedūras ištvėrė puikiai. O mes su didele viltimi ir tikėjimu laukiame trečiojo vizito į vieną geriausių gydymo įstaigų. Nuvykę kitą kartą sužinosime procedūrų rezultatus ir gausime tolimesnį gydymą“, – pasakoja mama.
 
Stiprybės mažylės mamytei ir tėveliui. Mes su Jumis!
 
 
Nežinia, kiek truks Silvijos gydymas, todėl visus, galinčius padėti mažylei grumtis su liga iki pat galo, kviečiame tą padaryti:
 
Aukojant į sąskaitą:
Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“
SEB bankas: LT 61 7044 0600 0696 0787
SWIFT kodas: CBVILT2X
Paskirtis: Silvijos gydymui
 
Aukojant per paypal sistemą:
egle@mamuunija.lt
 
AČIŪ