Pristatome nuostabią – su meile ir atjauta dirbančią – reabilitacijos centro komandą

„Tai yra mūsų reabilitacijos centro perlai. Nieko nėra nuostabiau, kaip savo komandoje turėti darbuotojus, kurie myli ir gerbia žmones, yra empatiški, atjaučiantys bei dega aistra savo darbui. Atrasti tokius darbuotojus yra tikras stebuklas.
 
Gita ir Giedrė yra savo srities specialistės, kurios turi begalinį norą tobulėti ir profesinėje srityje, ir kaip asmenybės. Jos abi nuolat šypsosi, atrodo laimingos, o jų akys visada spindi“, – taip savo komandą pristato fondo „Mamų unija“ reabilitacijos centro vadovė Eglė Pašnik.
 
Gita Kriščiūnienė, logopedė 
 
Išsilavinimas: pradinių klasių ir šokių mokytoja, logopedė
 
„Su vaikais dirbu jau daug metų, nuo 18-os. Man su jais dirbti labai lengva, nes šalia jų ir pati tampu vaiku. Mano tikslas – kad vaikas pats norėtų sugrįžti pas mane, o ne tik todėl, kad taip reikia, tad stengiuosi darbe pasitelkti kūrybą, žaidimą, muziką ir šokį. Taip taip, taisyklingai kalbėti galima išmokti ne tik atkartojant žodžius, o žaismingai ir kūrybingai. Didžioji logopedo darbo dalis yra žaidimas. 
 
Man labai svarbu žmonės, esantys šalia. Kai rinkausi darbą, tai buvo pagrindinis aspektas. Žinot, koks nuostabus jausmas, kai ateini į darbą ir nori ne tik su kolegėmis pasisveikinti, bet ir jas apkabinti. Neįsivaizduoju geresnio darbo, kai gali „myliu“ ištarti ne tik vaikams, bet ir savo bendradarbiams. 
 
Labai myliu gamtą, turiu sodą ir daržą, auginu gėles. Kai pirmą kartą užsukau į Mamų uniją, mano žvilgsnį prikaustė gėlės – kiek jų čia daug ir kokios nuostabios! Ir šiltnamis čia yra, ir vaikų žaidimų aikštelė. Pagalvojau, kad iki tol nebuvau dirbusi nuostabesnėje aplinkoje. Dar nebuvau žengusi į Mamų unijos pastato vidų, o jau viskuo likau apžavėta. Darbo sąlygos ir aplinka man yra didžiulė motyvacija dirbti. Džiaugiuosi nuostabiu logopedo kabinetu, kuriame daug žaislų ir kitų darbui reikalingų priemonių“, – šypsosi Gita.
 
Giedrė Bernatonytė, kineziterapeutė 
 
Išsilavinimas: Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, kineziterapija
 
„Pamenu, vos tik įžengiau į fondo „Mamų unija“ reabilitacijos centrą, iškart šią vietą pamilau. Po studijų tai, galima sakyti, mano pirmasis darbas, ėjau be jokių lūkesčių, tačiau tik atvykusi pajutau, kad noriu čia likti. Nuostabu, kad reabilitacijos centras yra Vilniaus pakraštyje, nes be galo myliu gamtą.
 
Mabai patinka darbo aplinka, čia jaučiuosi atsipalaidavusi, nėra jokios įtampos ir konkurencijos, čia galiu pabėgti nuo bet kokių savo gyvenimo rūpesčių. Man labai svarbu darbe su pacientais sukurti artimą ryšį. Būna, kad vaikams iš pradžių užeiti į kinezaterapijos salę nedrąsu, o po pirmo užsiėmimo jie veržiasi grįžti su begaliniu noru, tėvų nuolat klausinėja, kada gi važiuosim pas Giedrę.
 
Kas gi ta kineziterapija? Tai gydymas judesiu. Vedu užsiėmimus ir vaikams, ir suaugusiems po įvairių ligų ir traumų: onkologinių susirgimų, insultų, galvos ir nugaros smegenų traumų, galūnių traumų ir operacijų, turintiems širdies, kvėpavimo sistemos problemų, norintiems atkurti prarastas judėjimo funkcijas, dirbantiems sėdimą darbą, jaučiantiems stuburo skausmus“, – pasakoja Giedrė, kuri dievina aktyvų laisvalaikį ir ne vienerius metus profesionaliai sportavo – mergina yra lankiusi penkiakovę, jojimą, plaukimą, bėgimą, laipiojimą ir boksą.
 
 
Trumpai apie reabilitacijos centrą. 
 
Fondo „Mamų unija“ reabilitacijos centre vyksta logopedo ir kineziterapeuto užsiėmimai. Onkologine liga sergantiems vaikams užsiėmimai yra finansuojami iš fondo lėšų, o mokamiems užsiėmimams ir vaikai, ir suaugusieji gali registruotis +370 665 15210
 
Visi esate laukiami su didele MEILE ❤