33-ioji Gustuko kelionė

Mūsų mažasis Gustukas ką tik atšventė savo 3-iąjį gimtadienį ir 33-iąjį kartą apsilankė Šveicarijoje, kur gydosi akies vėžį. Tikra skaičiaus „3“ magija, sako Gustuko mama Ugnė ir su visais dalinasi kelionės įspūdžiais:
 
„Sulig 33-iuoju Gusto akyčių gydomuoju/patikros vizitu Gustas užpūtė savo 3-iojo gimtadienio žvakutę. Pūsdamas pasiteiravo: „Mama, o kodėl reikia sugalvoti svajonę-norą? Juk vaikučių norai ir taip pildosi, jei tinkamai elgiasi ir laikosi susitarimų“. 
 
Kol kas Gustas neturi ypatingų norų, o kiekviena diena jam kupina naujų veiklų, atradimų, nepatirtų jausmų. Turbūt didžiausia (šiai akimirkai, greičiausiai, ne Gusto), bet mūsų svajonė, neturinti galiojimo laiko, nepaisant kelinto gimtadienio žvakę Gustas bepūstų, tai begalinis noras pasiekti ilgalaikę, geltonųjų dėmių viduje tūnančių, piktybinių tinklainės navikų regresiją ir visišką ligos remisiją (t. y. ligos atsitraukimą)…
 
Šį vizitą pasiektas jau beveik šešių (3+3=6) mėnesių ligos atoslūgio periodas, naujų židinių nefiksuota, tačiau intensyvi patikra, o prireikus ir neatidėliotinas gydomųjų procedūrų taikymas dėl netipinės ligos eigos išlieka. Širdingiausia PADĖKA VISIEMS IR KIEKVIENAM ATSKIRAI už tai, kad galėjome ir galime vykti į tokį kiekį intensyviai taikomų gydomųjų procedūrų ir patikros vizitų, nes be Jūsų paramos vargu, ar tai būtų įmanoma… 
 
Žiemos laikotarpiu (nors gamta pasidabina kerinčiais vaizdais) skrydžius ir keliavimą, kol pasiekiame ligoninę-namus, koreguoja ir apsunkina besikeičiančios oro sąlygos, snygio gausa, ko pasekoje, lėktuvų skrydžiai vėluoja/atidedami (o kadangi skrendame jungiamaisiais skrydžiais, kiekviena vėlavimo minutė reikšminga), bet, laimei, sėkmingai pasiekėme namus. O namuose (kuomet nereikia keliauti ir skubėti) taip gera džiaugtis ir mėgautis sniego teikiamais malonumais ir žiemos peizažu .
Saugių ir įdomių žiemos pramogų mūsų mažiesiems ir jų tėveliams!“.
 
Sveikiname Gustuką su gimimo diena ir linkime TOS didžiosios svajonės išsipildymo! 
 
Aukojant į sąskaitą:
 
Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“
SEB bankas: LT 61 7044 0600 0696 0787
SWIFT kodas: CBVILT2X
Paskirtis: Gustuko gydymui
 
Aukojant per paypal sistemą:
egle@mamuunija.lt