4-oji Silvijos kelionė

Mažoji Silvija, ką tik atšventusi 7-ąjį savo gyvenimo mėnesį, jau ketvirtą kartą lankėsi Šveicarijoje, kur gydosi akies vėžį. Silvijos mamytė Ieva dalinasi kelionės įspūdžiais:
 
„Į ketvirtąją kelionę pavyko išvykti tik iš ketvirto karto, gal skamba kiek neįtikėtinai, bet teko net keturis kartus keisti skrydžio bilietų datas bei apgyvendinimo vietas. Bet, pagaliau… Sausio 21 dieną nuvykome į Lozaną ir jau sekančią dieną su dideliu nerimu, viltimi ir tikėjimu laukėme tyrimo ir gydymo rezultatų akių ligų klinikoje.
 
Pagal gydytojų rekomendacijas, klinikoje turėjome apsilankyti keliomis savaitėmis ankščiau, bet prasiritęs švenčių maratonas, net ir labai besisaugant, su kalėdinėmis dovanomis atnešė virusiuką ir Silvija susirgo, todėl dėl vienos iš šių priežasčių vizitas nusikėlė keliomis savaitėmis. Tačiau nerimas atsipirko: vos įžengusi į kabinetą gydytoja ištarė, kad tyrimas geras, pasidžiaugė geru progresu ir reakcija į gydymą. Kairė akytė labai gerai sureagavo, nieko jai netaikė ir atrodo ramu. Dešinėje yra ląstelių sankaupų, dėl šios priežasties tam tikrus plotelius šalino lazeriu. Bet iš esmės ir dešinėje akytėje labai didelis progresas.
 
Kadangi prieš tai chemoterapiją taikė kairei akytei dėl prisisėjusių sėklyčių, šįkart, nepaisant to, kad tyrimas geras, reikėjo kartoti chemiterapijos procedūrą CHUV ligoninėje. Nors gydymo kelias ilgas, pilnas netikėčiausių iššūkių, džiaugsmo ir nusivylimo akimirkų, bet net ir po tamsiausios nakties išaušta šviesus rytojus ir toliau, neprarandant tikėjimo ir vilties, keliaujame mažais žingsneliais pergalės link.  Kaip Gustuko mama Ugnė yra sakiusi, „gyvenimas nelepina, iššūkiai – grūdina, bet viskas įveikiama”.
 
Su didžiausiu palaikymu Silvijai ir jos mamytei antriname – šviesus rytojus tikrai išauš!
 
Prisidėkime, kas kiek galime, prie Silvijos gydymo:
 
Aukojant į sąskaitą:
Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“
SEB bankas: LT 61 7044 0600 0696 0787
SWIFT kodas: CBVILT2X
Paskirtis: Silvijos gydymui
 
Aukojant per paypal sistemą:
egle@mamuunija.lt