Airijos Lietuviams rūpi

Jis atsiranda tuomet, kai saulė labiausiai užtemsta, kai reikia žengti žingsnį, o priešakyje- bedugnė, kai nutinka tai, kas iš laimės sprogdina. Kas jis? Jį vadiname Draugu! Tuo, prie kurio prisiglaudus gera, kuris išgirsta tave tuomet, kai tik ruošiesi prabilti …Nuoširdžiausias AČIŪ už sauskelnių paramą sergantiems vaikams, už gebėjimą matyti ne tik akimis, bet ir širdimi.

airijos lietuviams rupi 01 01

 

Kada ir kaip atliekami rodos neįmanomi atlikti darbai? Kai tikslas svarbesnis už daugybę nereikšmingų dalykų ir kai turi begalinį norą ir žmonių vertybės sutampa. Airijos lietuvių organizuojami kibinų savaitgaliai pranoksta lūkesčius ir suteikia sparnus! Nuoširdžiausias AČIŪ už tai, kad mūsų vaikams sveikti lengviau, kad ligos kelias tiesesnis!

airijos lietuviams rupi 02 01 airijos lietuviams rupi 02 02

 

Atstumas nėra priežastis mažiau mylėti, atjausti ar norėti padėti. Juk esame viena didelė šeima ir tik visi drauge lengviau įveikiame sunkumus, dalijamės sėkmėmis ir džiaugsmais. Jau trečius metus iš eilės BC Kauno Zalgiris Ambasada Airijoje rengia krepšinio turnyrus Dubline. Antri metai juos organizuoja ambasadorius Darijus Pencila su žmona Vilma. Paskutiniojo turnyro metu surinkta 2123,65 Eur. suma! Mielieji, AČIŪ už nuolatinę paramą ir prasmingą laiką kartu, juk taip sveikti lengviau.

airijos lietuviams rupi 03 02 new airijos lietuviams rupi 03 01 new

 

Mūsų mylimi draugai – Airijos Lietuviai, nors ir gyvenantys toli nuo gimtosios žemės, nepamiršta gilių Lietuviškų tradicijų ir nuoširdžiu dalyvavimu bei palaikymu padeda Lietuvos vaikams sveikti. Ačiū už tai, kad esate drauge, nes drauge mes galime padaryti daugiau!

airijos lietuviams rupi 04 01 new airijos lietuviams rupi 04 02 new