Belaukiant kelionės Martynas pirmą kartą pabuvojo kirpykloje

Penkioliktoji kelionė… Net atsiverčiau savo užrašų sąsiuvinį patikrinti kelintą kartą skridome, nes jei ne jis, jau senai būčiau pametusi skaičių, kiek kartų jau teko apsilankyti Šveicarijoje.

Belaukiant kelionės Martynas pirmą kartą pabuvojo kirpykloje, nes pagaliau turėjome ką kirpti! Žinoma, teko apsilankyti net kelis kartus kirpykloje, kol pagaliau pavyko su šypsena patrumpinti garbanas. Taip laikas tarp kelionių nepastebimai praskriejo ir vėl teko krautis lagaminus iš naujo.

Kelionė praėjo be didelių sunkumų, tik mama buvo šiek tiek apkumščiuota, sugnaibyta ir subraižyta. Po ilgos kelionės labai greitai užmigome, o ryte laukė svarbi procedūrų diena. Pasibaigus operacijai paaiškėjo, jog atsinaujino auglys buvęs akies stiklakūnyje ir net spėjo pasidalinti į du auglius. Akies apačioje buvęs auglys taip pat buvo aktyvus. Šį kartą buvo vėl atlikta chemijos injekcija į akies obuolį (in vitro) ir krioterapija. Net keista, kad Martyno akytės patinimas po procedūrų pradėjo greitai atslūgti. Anksčiau tinimas tęsdavosi savaitę, o dabar tik porą dienų. Turbūt organizmas prisitaiko po truputėlį prie atliekamo gydymo.

Atgal į Šveicariją keliausime po trijų savaičių. Linkėjimai nuo Martyno.