Eliją – beveik visą savo gyvenimą kovojanti už teisę gyventi

Daugelis Jūsų jau pažįstate aštuonmetę Eliją, beveik visą savo gyvenimą kovojančia už teisę gyventi.

Rodos, Elijos mama Birutė turėtų nebeištverti tiek metų kasdien melsti dukrai sveikatos ir virpančia širdimi laukti kiekvienos naujos dienos. Dienos, kai Elijos galvoje gyvenantys ir augantys navikai pagaliau pasiduos ir sustos augti, kai medicina bus pajėgi pagydyti jos vienintelę dukrą.

Elijai, jau daug kartų prisikėlusiai gyventi, šiandien medikai suteikia dar viena šansą, galimybę išgyventi ir gyventi.

Šiandien Elijai ypatingai svarbi diena ir visa ši savaitė, nes Kauno klinikų neurochirurgijos klinikose pradedamos operacijos gama peiliu.

Gama peilis – radiochirurgijos gydymo įrenginys, skirtas ypatingai tiksliam ir efektyviam pasirinktų konkrečių zonų gydymui galvos smegenyse. Šio aparato pagalba neurochirurgai gali be pjūvio gydyti gerybinius ir piktybinius galvos smegenų navikus.

Gama peilis – pats pažangiausias šiuo metu pasaulyje sukurtas radiochirugijos instrumentas.

Elijos mamos širdyje šiandien daug jaudulio, nerimo, baimės ir vis galvoje besisukantis klausimas – ar pasiseks? Ar galės Elija džiaugtis mirgančiomis eglučių girliandomis? Ar įvyks Kalėdų stebuklas?

Dalinuosi mamos Birutės jautria žinute ir prašau palaikymo Elijai ir jos mamai:

„Na stai ir isauso dar viena diena, tik sis periodas mums labai svarbus. I rankas iteiktas „loterijos bilietas i gyvenima“ tik ar ji pavyks laimeti ar ne – nezinia. Jau atsigulem i neurochirurgini. Nuo pirmadienio (Šiandien) pradesim gama peilio operacijas. Baisu neispasakytai. Bet mes turim ir si etapa kazkaip iveikti. Tiesiog sukaupti visas jegas ir stipriai susikibusios rankutemis laikytis. Didzioji dalis zmoniu jau gyvena svenciu laukimu. O mes – operaciju. Meldziu Kaledu stebuklo, kad pagaliau pavyktu sunaikinti visus visus iki vieno augliukus ir kad isliktu bent jau silpnas regejimas. Kad Elija galetu dar daug daug metu dziaugtis mirganciomis egluciu girliandomis“

Galbūt mes, visi drauge galime išgirsti tylų, nedrąsų mamos prašymą palaikyti, palinkėti, atjausti, sustiprinti!

Palaikykime Eliją ir jos mamą Birutę sunkioje jų kovoje su liga.