Gaudrė ir Garis

Tikriausiai patys didžiausi pažadai yra pažadai vaikams. Nesvarbu jie būtų dideli ar maži, pažadai vaikui yra šventi. Sudaryti sutartį su suaugusiais žmonėmis yra gerokai lengviau.
Noriu pasidalinti Gaudrės svajone. Ilgai nesiryžom ją pildyti, nes gyvas augintinis yra iš ties atsakingas sprendimas. Drauge su Gaudrės mama vedėme derybas su mergaite – ar tikrai šuniukas? O gal svajoti galima ir apie kitus dalykus?
Kuomet Gaudrė su mama buvo apsistojusi “Mamų Unijos šeimos namuose” , tyliai dar kartą užklausiau :
– Gaudre, kokia tavo didžiausia svajonė?
Ji atsakė :
– Aš jau rami dėl savo svajonės, ją išpildys Mamų Unija ir padovanos man šuniuką.
Daugiau klausimų ir abejonių nebeliko. Todėl drauge su mergaitės šeima pradėjome ieškoti šuniuko. Šventiniu laikotarpiu šis mažasis stebuklas atvyko į mergaitės šeimą.
Sulaukiau džiaugsmingos Gaudrės mamo žinutės: “Noriu su Jumis pasidalinti mūsų Gaudrytės džiaugsmu, begaline meile ir bemiegių naktų kaltininko nuotrauka. Jo vardas – Garis, iš esmės pakeitęs mūsų šeimos gyvenimą, dovanojęs laimę, džiugesį, kartu ir rūpestį. Negalėjome tiek tikėtis! Šiandien Gaudrytė vykdama į skyrių netrukus pažadėjo grįžti į namus, tad tikiu, kad ligoninėje neužtruksime. Niekas nepaneigs – emocijos, meilė, prieraišumas ir įsipareigojimas – gydo ”
Nuoširdus ačiū Mindaugas Šilkūnas, siųskpigiau.lt įmonės įkūrėjui ir nuolatiniam vaikų rėmėjui už išpildytą didžiausią Gaudrės svajonę ir geriausius linkėjimus šeimai. Mes irgi norime palinkėti Gaudrei kuo greičiau pasveikti, kad geros emocijos ir meilė šiam naujam geriausiam draugui Gariui padėtų kuo greičiau ir sklandžiau praeiti ligos kelią!