Mažasis herojus Denis

Daugelis Jūsų turbūt pamenate mažąjį Denį ir prieš metus atskriejusį berniuko tėvelių pagalbos prašymą – padėti išsaugoti nuo gręsiančios amputacijos ranką.
Denio tolimesnis gyvenimas ir išsaugotos rankos likimas tąkart priklausė nuo žmonių gerumo ir aukojamų lėšų berniuko operacijai.
🙏
Primename, kad berniukas su šeima gyvena Olandijoje, kur Deniui buvo nustatyta sunki onkologinė liga – dešinės rankos kaulo sarkoma.
Denio tėveliai nesutiko su Olandijos medikų sprendimu – amputuoti vaiko ranką, išsaugojant gyvybę. Berniuko tėvai nusprendė ieškoti pagalbos savo sūnui kitoje šalyje.
Austrijos medikai susipažinę su berniuko ligos dokumentais, sutiko atlikti tausojančią rankos operaciją ir padėti tęsti gydymą.
Reikiamas 30 tūkst eur lėšas operacijai suaukojo berniuko istorijos sujaudinti ir tėvų skausmą suvokę geri žmonės.
❤
Prabėgo nemažas laiko tarpas. Kaip šiandien jaučiasi mažasis herojus, su žmonių pagalba iškovojęs gyvenimą ir jo kokybę?
Šiandien Denis vėl, prieš ligą tai buvo įprasta, daug ką daro pirmą kartą: berniukas nukeliavo į kirpyklą. Po ligos ir agresyvaus gydymo Denio plaukai vėl ataugo ir vaikas gali džiaugtis nauja šukuosena. Rodos tokie paprasti dalykai, nutinkantys kasdien, bet tokie džiuginantys ir smagūs, žinant, kad galėjai to netekti.
❤
Šiandien vaikas, praėjęs nežmoniškai sunkų ligos kelią ir tebesitęsiančią reabilitaciją, tyrimus, išsaugota ranka gali glostyti mažąjį broliuką, paduoti žaislą, abiem rankomis apkabinti tėvelius.
Denis mums visiems dovanoja šypsenas ir, dėkodamas už gyvybę ir sveikatą, siunčia džiugiausius linkėjimus, nes #GyventiGera.