Mūsų mažoji draugė Augustė

Toks geras jausmas apima skaitant sergančių vaikų gimtadienių svajonių anketas.
Jie svajoja ne tik apie dovanas, bet ir apie tai, kur norėtų švęsti gimtadienius, kuo norėtų vaišintis ir pavaišinti draugus.
Dažnai sergantys vaikai svajoja apie neįprastas gimtadienio vietas: observatorijas, oro balionus ir net mėnulį ar kitą planetą. Šios onkologinėmis ligomis sergančių vaikų svajonės dėl jų ligos dažniausiai ir lieka svajonėmis arba viltimi, kad tai įvyks pasveikus.
Todėl, vienas svarbiausių dalykų jiems išlieka gimtadienio dovanos. Ir tai dažniausiai tampa vieninteliu dalyku, kuriuo vaikai gali iš širdies pasidžiaugti, nes kartais gimtadienio dieną pritrūksta jėgų šėlti su draugais ar net žengti kelis žingsnius, ar ilgiau pastovėti.
Augustė ką tik atšventė gimtadienį. Svajotą dovaną jai įteikiau tik ką sulašėjus dar vienam chemoterapijos blokui. Mergaitė gerai pažįsta sunkios ligos „skonį“ ir ilgą bei nelengvą laiką, praleistą ligoninės palatoje. Augustės liga sugrįžo besiruošiant naujiems mokslo metams.
Ačiū, Mindaugai (žinau, kad nori išlikti neatpažįstamu, bet labai geru vaikų draugu), už išpildytą Augustės gimtadienio svajonę – planšetę, kad ilgi rudens ir žiemos vakarai šiek tiek sutrumpėtų ir vaikiški filmukai bei žaidimai padėtų bent trumpam pabėgti nuo vaiko pečiams per sunkios realybės.
Auguste, mes esame ir būsime šalia Tavęs visą Tavo ligos laiką tiek, kiek reikės. Sveik, mažoji mūsų drauge!🌷