Einiaus 11-asis gimtadienis

🥳Su triukšmingomis emocijomis atšventėme 11-ąjį Einiaus gimtadienį.🥳
⏰Kadangi vaikinas gimė 15:15 val., tai tuo metu ir išpakavome dovanas. Pamatęs savo gimtadienio svajonę – droną, Einius neslėpė nuoširdžių džiugesio emocijų.
🩺Einius pasidalino, kad pernai metais savo 10-tojo gimtadienio negalėjo atšvęsti, nes kaip tik tą dieną pateko į ligoninę. Todėl šiemet Mamų unijos šeimos namuose šią šventę norėjome paminėti ypatingai.
🤩Labai džiaugiamės galėję kartu patirti gimtadienio laukimo jaudulį ir tyrą bei nuoširdų džiaugsmą kartu šią ypatingą jam dieną. Jau nuo ankstyvo ryto iš Einiaus kambario pro atviras duris sklido jo paties niūniuojamos linksmos dainos, bei atbėgęs iki mūsų kabineto džiugiai rodė: „žiūrėkite, ką padovanojo mama su tėčiu!..“ 🙋‍♂️
😍 Kaip smagu stebėti spindinčias Einiaus akis, džiaugsmo šokį šokančią širdelę ir plačią šypseną, kuri pasako VISKĄ – šiandien MANO DIENA.
🤗 Mielas mūsų drauge, Einiau, svajok, šypsokis, tegul išsipildo kiekviena maža ir didelė Tavo svajonė ir tegul Tavo širdelėje būna 11 kartų daugiau džiugių ir linksmų akimirkų!!!