Ugnės gimtadienio svajonė

🐾 Dėl šios Ugnės gimtadienio svajonės teko ilgokai svarstyti. Tarėmės su Ugnės mama ir pačia Ugne, kalbėjome, mėginome įsitikinti, kad svajonė tikrai yra tokia ir ne kitokia. Jautėme be galo didelę atsakomybę už šią gyvą svajonę. Juk su dovanojamu draugu kartu į namus atkeliauja ne tik daug meilės, juoko, žaismingas laikas, bet ir atsakomybė, rūpestis.
🐾🐕‍🦺 Mažutis Roby (kilmės dokumentų vardas), gimęs iš ypatingos kilmės vokiečių aviganių šeimos, išaugs į nuostabų, ištikimą Ugnės draugą ir padės merginai įveikti onkologinę ligą.
🐾🐶 Perduodant gimtadienio dovaną Ugnė prisipažino, kad dar susitikimo išvakarėse labai jaudinosi ir naktį praleido be miego. Tuo tarpu naujasis draugas jautėsi ramus, žaismingas. Šunelis nesidrovėdamas linksmino aplinkinius ir į svečius mus priėmusiame Talutti – Bakes ‘n’ Shakes – Kaunas (Centras) paliko ne tik balutę, iš aštrių dantukų teko traukti nutvertą kilimo kampą.
❤ Nuoširdžiai dėkojame Vilties Aitvarai už išpildytą Ugnės gimtadienio svajonę, už dovanotas geras emocijas, kurios padės merginai sveikti❤