Nauji metai ir nauja viltis Martynui

Nauji metai ir nauja viltis iš Šveicarijos klinikose besigydančio Martyno mamos lūpų.
“Sveiki, Į Naujus metus žengėme su ta pačia viltimi, pasveikti. Gal pagaliau bent šiais metais pavyks suvaldyti tuos nelemtus auglius, kurie vis nenustoja augti.
Naujus metus pradedame ne tik senomis viltimis. Pagaliau į užtarnautą poilsį išleidome seną segtuvą, kuris nebe sutalpina mūsų kelionių čekių kopijų. Tai, visų 46 kelionių čekiai, kuriuos padėjo padengti geros valios žmonės nuo 2018 metų rugpjūčio mėnesio. Tikimės, jog naujasis segtuvas bus paskutinis, kurį pildysime, nors gydymo pabaigos galo dar nematyti. Šveicarijos daktarai taip pat pilnai užpildė savo segtuvą, su Martyno gydymo užrašais. Tik iki šiol neatkreipiau dėmesio, kelintą dokumentų dėklą jie jau užpildė.
Paskutinis vizitas į Šveicariją praėjo be nesklandumų. Po apžiūros paaiškėjo, kad Martynui nebuvo pritaikytas chemijos sušvirkštimas į akį. Gydytojai sakė kad šiuo metu augliai nebėra aktyvūs, tad joks gydymas nebuvo taikytas. Būtų džiugu, jei ne tas „Deja vu“ jausmas, jog taip jau yra buvę. Deja, aš tik mama, kuri turi tik vienintelę išeitį – klausyti daktarų nurodymų.
Martynas jaučiasi gerai. Labai laukė švenčių, Kalėdų senelio ir Naujametinių fejerverkų. Linkime visiems, kad prasidėję Naujieji metai būtų geresni nei praėjusieji!
Labai norime padėkoti visiems, kurie mūsų nepamiršta ir prisideda prie Martyno kelionės sveikimo link! Ačiū Jums!
Bučkis visiems nuo Martyno!”
Dėkojame kiekvienam iš Jūsų, kad suteikiate Martynui galimybę įsisavinti gydymą Šveicarijos klinikose, tik mes susivienyję drauge galime įgyvendinti didžiausius ir nuostabiausius stebuklus vaikams.
Martynai, Tu ir Tavo šeima, yra patys tvirčiausi, mes net visi laikome kumsčius, kad tai nebūtų dejavu jausmas, o taip ilgai laukta šviesa ❤
Prisidėti prie Martyno istorijos galite :
Paramos ir labdaros fondas Mamų unija
Swedbank, AB filialas Lietuvoje
Banko kodas 73000
Sąskaitos Nr. LT 77 7300 0101 4079 5625
SWIFT kodas HABALT22
Paskirtis : Martynui