Gerumo akcija „Kalėdų naktį tylią muzika nugalės vėžį“

Mamu unija kaledu nakti naujiena2

Žymūs Lietuvos atlikėjai – Aistė Pilvelytė, Katažina Zvonkuvienė, Rafailas Karpis, Maksas Melmanas, Česlovas Gabalis, TomasAugulis, Deivis ir Renata Norvilai susivienijo dėl kilnaus tikslo ir minėdami dainos „Kalėdų naktį tylią“ 25-erių metų sukaktį,perdainavo šį legendinį kūrinį , skirdami jį dviems mažiems berniukams – Domui ir Laurynui, kovojantiems su akies vėžiu.

Kalėdinė daina kviečia klausytojus prisidėti prie stebuklingos pagalbos ir padėti sveikti vėžiu sergantiems berniukams, kuriems reikalingas gydymas užsienyje. 

Vienerių metų Laurynui iš Klaipėdos ir vos pusės metų sulaukusiam Domui iš Kazlų Rūdos diagnozuota retinoblastoma – akies vėžys. Tai piktybinis akies navikas, kurio negydant vaikas gali netekti akies, liga gali išplisti į smegenis, plaučius, kaulus. Siekiant išsaugoti abiejų berniukų regėjimus, akis kaip organus bei tikintis geriausio gydymo rezultato, reikalingos tolesnės konsultacijos ir gydymas Šveicarijoje, Lozanos mieste.

Akies vėžio gydymas trunka ilgai – vidutiniškai vienerius metus. O gydymui, slaugai, kelionių ir apgyvendinimo išlaidoms Šveicarijoje padengti reikalinga suma šiam laikotarpiui siekia net apie 40-60 tūkstančių eurų. Tai nepakeliama finansinė našta Domuko ir Lauryno šeimoms. Berniukų istorija »

Susivienykime ir suteikime viltį šiems vaikams — padėkime Laurynui ir Domui nugalėti vėžį. Paaukoti galite čia.

Tegul muzika įkvepia geriems darbams!